Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 28-04-2008, 15:47
stucz's Avatar
stucz stucz je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2006
Postovi: 146
stucz je na dobrom putu 10
Uobičajeno Starogradski biseri

Ja sam se jedva dokopal 8-cd box-a STAROGRADSKIH BISERA pa ako neko treba neku pjesmu od ovih ovdje neka se javi na skype ili na pm

zivjeli

Starogradski biseri 1

1. Živan Milić - Imam jednu želju 2. Živan Milić - Jesenje lišće 3. Šajka - U ranu zoru 4. Šajka - Ima dana 5. Ljiljana Sljapić - Bolujem ja, boluješ ti 6. Sekstet Skadarlija - Tamo daleko 7. Šajka - Tiho noći 8. Šajka - U tom Somboru 9. Šajka - Dok palme njišu grane 10. Šajka - Fijaker stari 11. Šajka - Neko treći 12. Sekstet Skadarlija - Donesi vina krčmarice 13. Šajka - Zorice, zoro moja 14. Šajka - Čujes seko 15. Šajka - Evo banke Cigane moj 16. Sekstet Skadarlija - Igrale se delije 17. Branko Kamenković - Slava Srbinu 18. Branko Kamenković - I mi smo Sremci 19. Sekstet Skadarlija - Pošla moma na vodu 20. Sekstet Skadarlija - Odovud, odonud, odasvud

Starogradski biseri 2

1. Šajka - O Jelo Jelena 2. Šajka - Još litar jedan 3. Šajka - Šešir moj 4. Šajka - Moja mala nema mane 5. Sekstet Skadarlija - Na kraj sela čađava mehana 6. Šajka - Ne luduj Jelo 7. Šajka - Malo ja, malo ti 8. Šajka - Kraj jezera jedna kuća mala 9. Šajka - Dobro jutro moj bekrijo 10. Šajka - Da zna zora 11. Šajka - Siromah sam druže 12. Šajka - Milkina kuća na kraju 13. Šajka - Lele dunje ranke 14. Šajka - Idem kuci a već zora 15. Šajka - Ej mati, mati 16. Branko Kamenković - Ančice, plavčice 17. Banatski kicosi - Oj ti seko preko puta 18. Sekstet Skadarlija - Aj kolika je Jahorina planina 19. Sekstet Skadarlija - Cojle, Manojle 20. Nikola Urošević i Vico Darić - Marš na Drinu

Starogradski biseri 3

1. Šajka - Reših da se ženim 2. Sekstet Skadarlija - Kad te vidim na sokaku 3. Šajka - Kopao sam dubok zdenac 4. Ansambl Narakord - Pesme smo pevali stare 5. Šajka - Marko, Maro od bisera grano 6. Ansambl Narakord - Jovano, Jovanke 7. Atina Apostolova - Eleno kerko 8. Ansambl Narakord - Sano dušo 9. Ansambl Narakord - Oj Moravo 10. Šajka - Adio mare 11. Šajka - Čamac na Tisi 12. Šajka - Pred Senkinom kućom 13. Legende - Moja si 14. Šajka - Jedna cura mala 15. Šajka - I dođi lolo 16. Šajka - Nema lepše devojke 17. Šajka - Hoćemo li u Šabac na vašar 18. Banatski kicoši - Hoćemo braćo da idemo 19. Sekstet Skadarlija - Koga srce boli, neka bira sad što voli 20. Sekstet Skadarlija - Joj žene

Starogradski biseri 4

1. Šajka - Ti bi hteo pesmom da ti kažem 2. Šajka - Sto se bore misli moje 3. Šajka - Lepa Janja 4. Šajka - Ajde Kato, ajde zlato 5. Šajka - Da smo se ranije sreli 6. Šajka - Na te mislim 7. Šajka - Kad bi ove ruže male 8. Ansambl Šumadija - Volelo se dvoje mladih 9. Sekstet Skadarlija - Zapevala sojka ptica 10. Sekstet Skadarlija - Ne klepeći nanulama 11. Šajka - Pogledaj me nevernice 12. Živan Milić - Fijakerist 13. Šajka - Devojka na studencu 14. Selimova i Zelčeski - Blaguno dejče 15. Šajka - Sinoć kad je pao mrak 16. Vesna Đoković - Svilen konac 17. Legende - Pijem zbog tebe 18. Šajka - Oj javore, javore 19. Ljiljana Sljapić - Somborske ruže 20. Ljiljana Sljapić - Razbila se čaša

Starogradski biseri 5

1. Sekstet Skadarlija - Ja ljubim milu 2. Šajka - Hladan vetar poljem piri 3. Šajka - Ruzmarine moj zeleni 4. Šajka - Bila jednom ruža jedna 5. Lj. Milić - Umorno mi leži zlato moje 6. Šajka - O jesenske duge noći 7. Sekstet Skadarlija - Kreće se lađa francuska 8. Šajka - Bledi mesec 9. Sekstet Skadarlija - Sećaš li se onog sata 10. Šajka - U selu bejaše Ciganka stara 11. Branko Kamenković - Detelina sitna, nekošena 12. Branko Kamenković - Još bi oči htele osmeh zore bele 13. Šajka - Ruža procvala 14. Šajka - Kad sam sinoć pošla iz dućana 15. Šajka - Studena me kiša šiba 16. Šajka - Beogradski mali pijac 17. Sekstet Skadarlija - Moj dilbere 18. Šajka - Ciganka mi gatala na travi 19. Šajka - Sedela sam za mašinom 20. Saša Petrović - Svila se grana bisera belog

Starogradski biseri 6

1. Kad čujem tambure 2. Iz Vršca stiže glas 3. Đuvegije, gde set, da ste 4. Zora rudi, dan se budi 5. Jesen u mom sokaku 6. Govori se da me varaš 7. Nizamski rastanak 8. Ne vredi plakati 9. Što si Leno, na golemo 10. Oj, Coko, Coko 11. Sinoć smo pili iz bokala 12. Kad je deda lumpovao 13. Oj, djevojko sil dil daj 14. Nek' uzdiše ko mora 15. Dva su cveta u bostanu rasla 16. Pogreših samo jedno 17. Oči moje 18. Dodirni rukom žice 19. Ako tebe ljubit' ne smem 20. Sve dok je tvog blagog oka 21. A život teče dalje 22. što nama ljudi vele 23. Ljubičice i ja bih te brala 24. A što ti je, mila kćeri

Starogradski biseri 7

1. Živan Milić - Izađi iz moje čaše [audio] 2. Legende - Četrdesete 3. Banatski kicoši - Već odavno spremam svog mrkova 4. Branko Kamenković - Tamburaši sa Dunava 5. Branko Kamenković - Salaš u malom ritu 6. Ansambl Lole - Sonja 7. Ansambl Lole - A sad adio 8. Legende - Uspomene 9. Ansambl Lole - Đurđevdan 10. Legende - Zbog tebe 11. Ansambl Lole - Lihnida 12. Selimova, Želčeski - Makedonsko devojče 13. Branko Kamenković - Širok Dunav, ravan Srem 14. Banatski kicoši - Lepo ti je rano uraniti 15. Branko Kamenković - Četir' konja debela 16. Branko Kamenković - Zapevajmo mi, Zemunci stari 17. Branko Kamenković - Tamburaši, ove noći svirajte za nju 18. Sekstet Skadarlija - Haj, sviće zora 19. Sekstet Skadarlija - Ova naša livada 20. Svetlana Miljuš - Cajka iz Novoga Sada

Starogradski biseri 8

1. Još ne sviće rujna zora - Šajka 2. Osam tamburaša s' Petrovaradina - Šajka 3. U starom gradu Višegradu - Šajka 4. Kad ja pođoh na bembašu - Šajka 5. Jesen stiže dunjo moja - Šajka 6. Ej salaši na severu Bačke - Šajka 7. Stani malo kafanski sviraču - Šajka 8. Šta te briga kako živim - Šajka 9. Vranjanka - Šajka 10. Divan je kićeni Srem - Šajka 11. Kad sam bio mlađan lovac ja - Šajka 12. Seoska sam lola - Šajka 13. Maroš, Maroš - Šajka 14. Ruže su uvele - Šajka 15. Te tvoje oči zelene - Šajka 16. Ja sam momak siromah - Šajka 17. Nebo je tako vedro - Šajka 18. Kroz ponoć nemu - Šajka 19. Nekad sam i ja voleo - Šajka 20. Kada padne prvi sneg - Šajka
Autor: Razni izvođači
Izdavac: Hi-Fi Centar
__________________
...Tamburasi nek se prasi...
Reply With Quote
  #2  
Staro 28-04-2008, 17:53
bando's Avatar
bando bando je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: May 2007
Postovi: 1,177
bando će postati slavan vrlo brzo 62
Uobičajeno

Jel to negdje ima za kupiti? Jel možeš uploadati sve
__________________
Al ja još nisam našo šta mi duša traži
jednu ružu iz mladosti rane
ta se ruža mojom zvala, ta je ruža za me cvala
a ja je ubro pa je bacio
Reply With Quote
  #3  
Staro 28-04-2008, 20:42
stucz's Avatar
stucz stucz je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2006
Postovi: 146
stucz je na dobrom putu 10
Uobičajeno

mislim da ima u Srbiji ili tak negde istocno od Dunava... kosta 50 Eura + dostava...
Malo ih je previse za upload...
__________________
...Tamburasi nek se prasi...
Reply With Quote
  #4  
Staro 28-04-2008, 22:01
klas klas je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 1,710
klas je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ja sam malo skromniji pa mi treba samo sa prvog cd-a Donesi vina krčmarice....
Reply With Quote
  #5  
Staro 28-04-2008, 22:04
bando's Avatar
bando bando je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: May 2007
Postovi: 1,177
bando će postati slavan vrlo brzo 62
Uobičajeno

Ma naravno da je previše sve, šalio se ja . Vidjet ću što mi treba...
__________________
Al ja još nisam našo šta mi duša traži
jednu ružu iz mladosti rane
ta se ruža mojom zvala, ta je ruža za me cvala
a ja je ubro pa je bacio
Reply With Quote
  #6  
Staro 28-04-2008, 22:42
stucz's Avatar
stucz stucz je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2006
Postovi: 146
stucz je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Naravno, kužimo se!

EDIT: nije me bilo neko vrijeme pa nisam bas ulazil na gmail, pa bi molil nekoga da mi pm-a UN i PASS,
thnx
__________________
...Tamburasi nek se prasi...

Last edited by stucz; 28-04-2008 at 22:45.
Reply With Quote
  #7  
Staro 29-04-2008, 07:30
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bando Vidi Post
Jel to negdje ima za kupiti? Jel možeš uploadati sve
Bando imaš to sve na http://forum.yump3.org/v-kompilacije...pilacija-6257/ Mislim da su linkovi ispravni. Moraš biti registriran na forumu. Pazi se popupova

EDIT: Izgleda da i nemoraš biti registriran!

EDIT2: Javi se na PP
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #8  
Staro 29-04-2008, 10:38
stucz's Avatar
stucz stucz je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2006
Postovi: 146
stucz je na dobrom putu 10
Uobičajeno vidis vidis...

E da sam to nasel prije, di bi mi kraj bil...
__________________
...Tamburasi nek se prasi...
Reply With Quote
  #9  
Staro 29-04-2008, 10:41
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by stucz Vidi Post
E da sam to nasel prije, di bi mi kraj bil...
Pa majstore google čini čuda! Ali ne žali, pogledaj stranicu, ima još dosta korisnoga! Ima sevdalinki da glava boli. I svih ostalih vrsta glazbe!
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #10  
Staro 13-06-2008, 12:48
threat_signal threat_signal je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jun 2008
Postovi: 7
threat_signal je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ako treba nekome mogu ja uploadovati sta god treba.imam ja svih 8 cdova
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 05:53 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.