View Single Post
  #26  
Staro 19-04-2010, 15:11
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by lički drvosječa Vidi Post
Iz tog razloga sam i ja prestao gažirati kao i nekoliko mojih predgovornika ovdje!
da bi se nastavilo sa napretkom i usavršavanjem nije nužno prestati sa gažama, trenutno su mi gaže izvor prihoda od kojih ajmo reći živim, ali uza sve to puno vježbam, učim novo, i aktivan sam po pitanju sviranja na raznim mjestima i raznim instrumentima gdje ne dobivam novac kao neku "naknadu", a to što će mi dva dana u tjednu opduzeti vremena ne shvaćam problemom...ako ikad i odustanem od gaža to će biti samo zato jer mi nije sila gubit noć za 200-300kn...a vremena za savladavanje novog gradiva uvijek se nađe..

ali suočen sam situacijom da moje kolege iz benda jedino gažu smatraju sviranjem, dok se kod kuće malo ili ni malo ne uzme tambura u ruke... pojedini imaju potencijal koji bi trebalo iskoristiti čim bolje, ali to zavisi od vlastitog stava prema daru koji su dobili jer ipak ne zna svatko svirat...

prdio ili govorio nekome jednostavno ne vrijedi, pogotovo ako ne voli to što radi i čime se bavi...
no oni koji sviraju samo zbog para a još su i KV ili NKV svirači ili brzo odustanu ili kad tad ostanu zatupljeni jer se svakim danom ostatak ekipe usavrši i krene se u potragu za konkurentnim članovima da se dobije na kvaliteti...

kao i do sada, bilo je svirača profesionalaca i amatera, za svakog po nešto...
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote