Forums  

Go Back   Forums > forum.tambura.com.hr > Obavijesti

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #21  
Staro 27-05-2011, 13:07
tupko tupko je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Apr 2011
Postovi: 3
tupko je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vedran Vidi Post
Na ovaj način na koji sam radio zadnjih par mjeseci, stvarno nije kompliciranije od toga. Zapravo se forum održava sam, ali u tome i jest problem, jer nema novog sadržaja i integracije s popularnim servisima.
Bez integracije sa facebookom sve je više-manje osuđeno na lagano umiranje.
Reply With Quote
  #22  
Staro 27-05-2011, 15:27
SBruno SBruno je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 292
SBruno je na dobrom putu 20
Uobičajeno facebook?

šta ti znači taj facebook ako ljudi nisu zainteresirani na bilo koji način da pišu na forumu,mnoge stvari se mogu pisati,kao i do sada,ili dočarati neku svirku ili snimak.Ovako mi samo tu populistički izgleda sve to skupa,al ako je tako i to je sudbina foruma,neka.Nisam bio ni za to kad je tambura virila iz svake paštete,pa tako ni sad,ako je opet tako,pa nek bude,neka evolucija će opet učinit svoje.....
Reply With Quote
  #23  
Staro 07-06-2011, 05:56
HrvojeSB's Avatar
HrvojeSB HrvojeSB je odsutan trenutno
Administrator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 263
HrvojeSB je na dobrom putu 18
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by basadzija Vidi Post
Što se tiče BUT-a nije problem ni u novcima ni u baniranju ,

ali s tehničke strane bi bilo malo problema, nemamo osobu koja bi se mogla toliko posvetiti tehnološkom napretku!

Evo kad smo vec kod tehnikalija, rado bi se uhvatio toga kao pomoc ako bi BUT preuzeo forum.

Bazu foruma (tablice) bi trebalo malo optimizirati prije svega (kod pretrage određenog sadržaja - da ne izbacuje sve i svasta nego samo određene stvari za kljucne rijeci)

Svakako, osvježenje foruma i modernizacija ne gine.

I samo da napomenem ne bih htio sudjelovati u moderiranju ili nekim stvarima na forumu ako dođe do toga nego samo održavanje jer nemam vremena za to, velika je briga oko toga, na 3 foruma sam moderator pa znam sta je to.

To je moja pomoc koju mogu ponuditi
Reply With Quote
  #24  
Staro 07-06-2011, 18:51
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

dobro je hrvoje da si se sam javio...
jer da nisi, ja bih te predložio kad-tad. imao sam te u vidu od ranije

nazire li se to rješenje vedranovog problema?
Reply With Quote
  #25  
Staro 08-06-2011, 00:33
Vedran's Avatar
Vedran Vedran je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2008
Postovi: 1,619
Vedran će postati slavan vrlo brzoVedran će postati slavan vrlo brzo 141
Uobičajeno

Da, samo što nije. Kada sve bude dogovoreno, objavit ću ovdje svoj (vjerojatno) posljednji administratorski post s detaljnim informacijama.
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 08:10 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.