Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Tambura općenito

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #61  
Staro 07-04-2011, 10:50
TheBaljse TheBaljse je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 38
TheBaljse je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by danijel29 Vidi Post
zar je toliko nezamislivo da ce ti mobitel zazvoniti bas onda kada tebi ne odgovara? ne radi se tu o tome hoce li on zvoniti ili ne, ali cinjenica je da postoji mogucnost da se to desi. uostalom i da se desi, svejedno, kao sto kazes, proces stimanja traje pola minute (ako je tambura vec nastimana) ako cemo picajzliti onda bome i duze ali sve to nije vazno. niko ne kaze da se sa stimerom na mobu ne mos nastimati ili da je to glupost koju treba zabraniti. samo pokusavam objasniti zasto mi je stimer ipak stimer a mobitel mobitel.
E vidiš iz tog i sličnih razloga na iphone-u imate airplane mod koji kada ukljucite ne primate pozive. Eto i ta je prepreka riješena.
Reply With Quote
  #62  
Staro 08-04-2011, 00:41
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by TheBaljse Vidi Post
E vidiš iz tog i sličnih razloga na iphone-u imate airplane mod koji kada ukljucite ne primate pozive. Eto i ta je prepreka riješena.
A kaj smijes airplane mod ukljucivati kad nisi u avionu???
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #63  
Staro 13-04-2011, 15:25
TheBaljse TheBaljse je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 38
TheBaljse je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mislav Vidi Post
A kaj smijes airplane mod ukljucivati kad nisi u avionu???
Ovisi da li znaš plivat
Reply With Quote
  #64  
Staro 13-04-2011, 19:29
Benco Benco je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Dec 2009
Postovi: 80
Benco je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by danijel29 Vidi Post
znaci imas tamburu pri sebi, vjerojatno ju ne nosis "golu" nego u nekoj futroli/koferu u kojem ima mjesta i za obicnu stimalicu
pogotovo u današnje vrijeme kad ima štimalica veličine ključeva za auto

u svakom slučaju slažem se da štimalice na mobitelima mogu poslužit za naštimat tamburu, ali kak ćeš se naštimat s mobitelom kada si na nekoj gaži, kaj ćeš reć, molim minutu šutnje da se naš primaš naštima , ili ćeš pobjeći u mrak tražeći tišinu. mi smo još za vrijeme KUD-ovskog sviranja nabavili BOSS TU-80, i sad mu nabavili dodatnu opremu KORG-ovu štipaljku i naštimaš tamburu di oćeš. tako da moj glas ide za klasične štimere, jer i dalje smatram da su kvalitetniji i kompetentniji za svoj posao
Reply With Quote
  #65  
Staro 13-04-2011, 19:32
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

ali nije bit u tome da ti je mobitel primarni stimer...sta fali kad si doma, ides vjezbati, nastimas preko moba?
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #66  
Staro 13-04-2011, 19:44
Benco Benco je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Dec 2009
Postovi: 80
Benco je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
sta fali kad si doma, ides vjezbati, nastimas preko moba?
šta fali kad si doma, ideš vježbati, naštimaš preko štimera

štimer samo upališ, po mobu tražiš di je aplikacija,no nije stvar u tome, jer kao što rekoh u prošlom postu (MALO BOLJE ČITAJ) mislim da štimeri na mobu mogu poslužit svrsi, ali svejedno glavnu riječ drže klasični
Reply With Quote
  #67  
Staro 14-04-2011, 19:47
tihi's Avatar
tihi tihi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Nov 2007
Postovi: 153
tihi je na dobrom putu 33
Uobičajeno Štipaljka za mob!

Ajmo nek se sad nađe jedan pametan, koji ce napraviti štipaljku i za mobitel i svima nam olakšati stimanje preko mobilnog telefona. Ja osobno koristim Cleartune na JB Iphonu i mogu reći da je bolji od 80% štimalica koje sam ja probao. Precizniji je. Samo još fali štipaljka kad je negdje buka.
__________________
Tamburu treba voljeti i ponositi se njome, a ona neće ostati dužna.
Reply With Quote
  #68  
Staro 14-04-2011, 20:03
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Sve se da napraviti i naručiti... Evo kak je lik naručil za iPhone kabl da može spojiti XLR jack mikrofona na njega...

http://provideocoalition.com/index.p...o_your_iphone/

I još nekaj zgodno - http://www.sonomawireworks.com/guitarjack/ Al' to je više k'o eksterna zvučna, može snimat dva kanala odjednom... I malo je preskupo da se koristi samo kao interface za uštekat pickup s kvačicom...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #69  
Staro 17-06-2011, 13:43
mislav.cro mislav.cro je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jun 2011
Postovi: 22
mislav.cro je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Koristim Epic Tune aplikaciju za IPhone. Ne znam koliko je dobar jer nikada nisam koristio niti jedan drugi štimer (početnik sam) pa nemrem ocijeniti koliko je dobar ili nije. Preporučio mi ga je kolega gitarist. App je besplatan i lako ga mogu koristiti čak i početnici poput mene.
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:00 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.