Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 23-02-2007, 13:29
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno akordi...

nije mi ovo obcaj radit... uglavnom uhvatim i skidam, ali... vrijeme mi je kratko...
dakle, trebam andriju cordasa i dunav laze....
hala vam puno!
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #2  
Staro 23-02-2007, 14:25
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

Ja cu pokusat napisati onako kako su Dukati snimili, ali posto imamo aranzera doticne pjesme na forumu molim ga da me ispravi negdje..eto

(D) Otkad te nema, (fism) k'o beskucnik lutam,
(D7) po ulici skupljam oplao (G) granje..
da ugrijem (gm) dusu koja je (D) prazna,
a nade ja (A) imam sve manje i (D)manje...

(D) I Dunav laze, ako ti kaze, da ima ga vise od (E7) suza (A) mojih..
Jer nitko (cm) ne zna pa ni sam (G) Dunav koliko sam (gm) zeljan usana (D) tvojih...

to je to otprilike, s tim da mi na pocetku kitice idemo sa D na fism, pa hmol, pa opet fism..i cuo sam jos da cigani znaju odsvirati hmol u refrenu na mjestu "ako ti kaze"..eto, nadam se da sam ti koliko toliko pomogao..zivio!
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #3  
Staro 23-02-2007, 14:59
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by saky Vidi Post
Ja cu pokusat napisati onako kako su Dukati snimili, ali posto imamo aranzera doticne pjesme na forumu molim ga da me ispravi negdje..eto

(D) Otkad te nema, (fism) k'o beskucnik lutam,
(D7) po ulici skupljam oplao (G) granje..
da ugrijem (gm) dusu koja je (D) prazna,
a nade ja (A) imam sve manje i (D)manje...

(D) I Dunav laze, ako ti kaze, da ima ga vise od (E7) suza (A) mojih..
Jer nitko (cm) ne zna pa ni sam (G) Dunav koliko sam (gm) zeljan usana (D) tvojih...

to je to otprilike, s tim da mi na pocetku kitice idemo sa D na fism, pa hmol, pa opet fism..i cuo sam jos da cigani znaju odsvirati hmol u refrenu na mjestu "ako ti kaze"..eto, nadam se da sam ti koliko toliko pomogao..zivio!
mislim da ti nigdje ne ide gm vec gdim... to je ono cega se ja sjecam kad sam to davno, davno sirucko... i jos se sjecam da nisam svirao onaj prvi D7 sto si napisao u kitici, vec H7...
ali hvala puno!
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #4  
Staro 23-02-2007, 15:37
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
mislim da ti nigdje ne ide gm vec gdim... to je ono cega se ja sjecam kad sam to davno, davno sirucko... i jos se sjecam da nisam svirao onaj prvi D7 sto si napisao u kitici, vec H7...
ali hvala puno!
MOL!!!!
Reply With Quote
  #5  
Staro 23-02-2007, 15:45
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

@sviraczs jel mislis na gmol ili sta? meni se cini nekako da je gmol..a mozda sam u krivu..

@smele..neznam koju si verziju slusao, ali gotovo sam siguran da ide D7 a ne H7 pa na G dur...
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #6  
Staro 23-02-2007, 16:20
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by saky Vidi Post
@sviraczs jel mislis na gmol ili sta? meni se cini nekako da je gmol..a mozda sam u krivu..

@smele..neznam koju si verziju slusao, ali gotovo sam siguran da ide D7 a ne H7 pa na G dur...
da,gmol!Nije H7,nego D7!A on nek i dalje svira H7!!

Smele,sta onda trazis harmonije,sviraj kako znas!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #7  
Staro 23-02-2007, 21:48
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

D fism D7 G gm... standardna šablona. osim u toj pjesmi ima je u filmskoj temi gdje svira lepi jovica (jagode u grlu), sinatrin my way, bacharachov rain drops keep falling on my head i još u malom milijunu stvari...
to bi trebalo prihvatiti kao šablonu koju treba znati. ako netko tu trpa H7, onda vjerojatno ne pozna logiku po kojoj je taj slijed harmi postavljen.
negdje je ta šablona prikazana i kao D, Dmaj, D7, G, gmol... poanta je da bas ide silazno, kromatski d-cis-c-h-b...
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #8  
Staro 23-02-2007, 23:37
dspegelj's Avatar
dspegelj dspegelj je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 75
dspegelj je na dobrom putu 10
Uobičajeno

U strofi sviramo e-dim sa basom na cis tončiću,ak se bajsar sjeti. Nema g-mola na snimci. Bas svira g-cis
Reply With Quote
  #9  
Staro 23-02-2007, 23:51
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by dspegelj Vidi Post
U strofi sviramo e-dim sa basom na cis tončiću,ak se bajsar sjeti. Nema g-mola na snimci. Bas svira g-cis
Fala na pojašnjenju i da se riješe dileme... Moram priznati da sam i ja kad sam skinuo mislio da ide g-mol... Valjda zato jer je g-mol u uvodu (intermezzu) i refrenu. Treba pažljivije slušat... Sad kad ponovno slušam ne mogu vjerovat da nisam čuo da je na onom mjestu dim...

I pitanje, kako podnosiš da se tvoji aranžmani masakriraju (što svjesno, što nesvjesno) od raznoraznih nakupina tamburaša koji sebe nazivaju tamburaškim sastavima?
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #10  
Staro 24-02-2007, 00:32
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by dspegelj Vidi Post
U strofi sviramo e-dim sa basom na cis tončiću,ak se bajsar sjeti. Nema g-mola na snimci. Bas svira g-cis

smele sretan! nema gmola na snimci....!

btw. sviracz, nej se ljutit... hvala na pomoci u svakom slucaju! i javi ako ja tebi mogu kako pomoci...

@maestro: uz svo duzno postovanje prema tvome znanju i iskustvu, mislim da su ti neke stvari promakle... bar po pitanju "nizanja" harmonija... mislim da ti je u slusanju glazbe promakao tip pod imenom Thelonious Monk... potrazi i poslusaj... i onda ces u potpunosti shvatit da glazba nema pravila. Molim te da se slucajno ne uvrijedis, ipak imam veeelliki respekt prema starijim i iskusnijim muzicarima. Ovo sam napisao u dobroj namjeri.
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #11  
Staro 24-02-2007, 00:38
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
smele sretan! nema gmola na snimci....!

btw. sviracz, nej se ljutit... hvala na pomoci u svakom slucaju! i javi ako ja tebi mogu kako pomoci...

@maestro: uz svo duzno postovanje prema tvome znanju i iskustvu, mislim da su ti neke stvari promakle... bar po pitanju "nizanja" harmonija... mislim da ti je u slusanju glazbe promakao tip pod imenom Thelonious Monk... potrazi i poslusaj... i onda ces u potpunosti shvatit da glazba nema pravila. Molim te da se slucajno ne uvrijedis, ipak imam veeelliki respekt prema starijim i iskusnijim muzicarima. Ovo sam napisao u dobroj namjeri.
treb'o bi mi doci pomoci drva uvoziti!!

pa,nije to original od Dukata,p***a mu mater'na!!
Reply With Quote
  #12  
Staro 24-02-2007, 00:40
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by sviraczs Vidi Post
treb'o bi mi doci pomoci drva uvoziti!!

pa,nije to original od Dukata,p***a mu mater'na!!
ma moze, zovi i na betonazu ako treba....

kakav original, ne kontam....
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #13  
Staro 24-02-2007, 00:41
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
ma moze, zovi i na betonazu ako treba....

kakav original, ne kontam....
ta pjesma!!!
Reply With Quote
  #14  
Staro 24-02-2007, 00:57
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno masakriranje

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
I pitanje, kako podnosiš da se tvoji aranžmani masakriraju (što svjesno, što nesvjesno) od raznoraznih nakupina tamburaša koji sebe nazivaju tamburaškim sastavima?
hrvoje, ti ne kužiš neke stvari. špegeljov aranžman je snimljen na nosaču zvuka i nitko ga ne može masakrirati. osim da izgrebe i izgrize cd.
a to što kojekakvi paori sviraju kojekako ide njima samima na sramotu, a ne aranžeru.
a što se tiče svjesnog mijenjanja aranžmana treba znati da aranžman nije sveto pismo i svatko može bilo koju pjesmu obraditi na svoj način. može je i harmonizirati na svoj način.
i nije isključena mogućnost da to napravi i bolje nego prvi aranžer.
nadam se da ne živiš u uvjerenju da ti sviraš na kontri recimo, nema ljepše djevojke onako kako je to svirao pišta kormanjoš. i da to nije masakriranje te pjesme. a bome ju je i šandor lakatoš izmasakrirao.

ne znam jesi li primjetio da je recimo uvod od tene2 (odavno se tena udala) majić 2 ponavljanja tog uvoda harmonizirao na 2 načina, a obadva su jednako dobra.

nijedna pjesma od dukata ni bilo kojeg drugog izvođača se NE MORA svirati onako kako su je dukati snimili. druga je stvar hoće li ta nova verzija biti bolja ili lošija od prve.

i na kraju, baš bih volio čut kako bi neki tamo nikša bratoš izmasakrirao nečiji aranžman. svjesno.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #15  
Staro 24-02-2007, 01:10
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
@maestro: uz svo duzno postovanje prema tvome znanju i iskustvu, mislim da su ti neke stvari promakle... bar po pitanju "nizanja" harmonija... mislim da ti je u slusanju glazbe promakao tip pod imenom Thelonious Monk... potrazi i poslusaj... i onda ces u potpunosti shvatit da glazba nema pravila. Molim te da se slucajno ne uvrijedis, ipak imam veeelliki respekt prema starijim i iskusnijim muzicarima. Ovo sam napisao u dobroj namjeri.
nisam ja ni pisao o pravilima u glazbi kojih, inače IMA. a nije ih postavljao taj tvoj teofilije nego malo jače face u glazbi od njega. johan sebastijan recimo... a pravila su tu da se krše. samo treba znati ko ih je u stanju kršiti. ja nisam od tih. ti možda jesi. ili taj teodor monk. i mladi claude debussy ih je kršio i ljutio svoje učitelje.
pisao sam o ŠABLONI koja se koristi na milijun mjesta. ovu pjesmu od dukakta sam čuo par puta, nisam detaljno slušao, i da, promaklo mi je, samo me slijed harmonija podsjetio na sinatrin my way!!!

u konkretnom slučaju, g mol, pogotovo ako bi to bio gm6 je u potpuno istoj funkciji kao i g dim. ili egebe cis dim. razlika je u jednom tonu (d ili cis), a dobro je rješenje da se bas vraća preko tona cis na d.

zašto uopće raspravljamo recimo o štimalicama ako nema pravila? jer biti naštiman je samo pravilo u glazbi kojeg ustvari nema...

edit: i kao što se dade zaključiti iz prethodnog odgovora hrvoju, nisam pobornik onih što se drže ko pijani plota nekih rješenja kao jedinih mogućih i dopuštenih, jer je eto ARANŽER tako rekao. uvijek ima više rješenja, možda čak i boljih. rekao bih da si ti skloniji tom stavu, jer inzistiraš na g dimu umjesto g mola. u uvom slučaju to i nije neka greda. uzmi tamburu i provjeri. ako ti to šta znači, i ako si u stanju sam izvesti zakljućak, jer sudeći po onom H7 kojeg si spominjao, bojim se da nisi. u ovom konkretnom primjeru H7 jest greda, a gmol ili g dim je sporedno pitanje!!!
inače problem je kad čovjek nije siguran u svoje znanje, onda se ide skrivati iza nečijih autoriteta, špegeljovog npr.

i znaš koje je za mene vrhunsko pravilo u glazbi? pravilo je da možeš odsvirati/napisati BILO ŠTA, ako to dobro zvuči!!! jer, ako dobro zvuči je pravilo jače od svih ostalih pravila.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit

Last edited by _maestro_; 24-02-2007 at 01:58.
Reply With Quote
  #16  
Staro 24-02-2007, 03:49
aussie^tamburas aussie^tamburas je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2006
Postovi: 274
aussie^tamburas je na dobrom putu 31
Uobičajeno

Maesto slazem se !00%

Sto se tice pjesme i dunav laze nisam nikada svirao pjesmu ali sigurno cuo 100 puta. Sad neznam ako je netko ovo spomenio zato sto mi hrvatski ne ide bas dobro ali zavisi koliko udaraca Gm ima u pjesmi. Ja bi na primjer stavio prvo Gm onda poslje toga stavio Gdim. Zato sto to bolje vodi na D zato sto stavis Cis ton na berdi. To ti je isto kao kad bi imao E E7 A. Stavis E7 da bolje vodi do A dura. To ti je jedan primjer or 100 kako ja radim harmonije. To su moja pravila a zavisi kako se osjecam. Mozda se moze is staviti Gm6 ili Gdim. Kako god zvuci tebi najbolje.

Sto se tice original snimke maestro slazem se stobom. Nije dobro da sviras tocno kao original. Mislim dobro da imas neki utjecaj od snimke ali napravi nesto svoje od toga. Ja u encore-u pisem svoje aranzmane sa pravilama i nekada promjenim pjesmu. Na primjer napisao sam aranzman za baladu o mati sto je slicna originalne pjesme samo vise akorde, drugaciji ritam, neke note u melodiji dodao da ima bolji efekat, i na kraju promjenio melodiju basprima da rade nesto svoje. Zelio bi snimiti tu stvar sa violinom a bojim se te ljude sto samo skidao originale. Sigurno ce reci joj ma ta pjesma mora imati prim, ta pjesma mora imati estam tralalalalala. To ti je na neki naci primitivizam. Ljudi skidati original i samo to svirati je ZATVOR. Umijetnik nije robija originalnog autora nego covjek sa glazbenom slobodom. Jel Majic radio svoje ili slusao Zbiljskog i njega kopirao ili obrnuto????

Bez ljutnje!!!
Reply With Quote
  #17  
Staro 24-02-2007, 08:20
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Jao, čime se vi zamarate. Pjesmu sviraš kako odlučiš svirati, ako se tebi sviđa, to je dobro. Ako se k tome i drugima sviđa, to je odlično.

Bah
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Reply With Quote
  #18  
Staro 24-02-2007, 09:48
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

aussie i longee, sve zavisi od izvođača i toga koliko je taj izvođač zreo, razvijen, sposoban i inventivan. ja isto, kao i vi od više mogućih rješenja odaberem sebi ono koje mi se najviše sviđa. ali bar se držim činjenice da ima više mogućih rješenja.
ovi drugi nek preslikavaju originalne izvođače koliko god hoće, samo neka prestanu dijeliti pamet okolo,a pojma nemaju.
smeta mi jer je ovdje počelo njihovo likovanje, jer eto, aranžer te pjesme je rekao kako ide i to onda može ići samo tako i nikako drugačije....
dečki, ta pjesma ima i drugih aranžera.
nevjerojatno je kako ljudi vole ispasti pametniji nego što jesu.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #19  
Staro 24-02-2007, 09:54
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
aussie i longee, sve zavisi od izvođača i toga koliko je taj izvođač zreo, razvijen, sposoban i inventivan. ja isto, kao i vi od više mogućih rješenja odaberem sebi ono koje mi se najviše sviđa. ali bar se držim činjenice da ima više mogućih rješenja.
ovi drugi nek preslikavaju originalne izvođače koliko god hoće, samo neka prestanu dijeliti pamet okolo,a pojma nemaju.
smeta mi jer je ovdje počelo njihovo likovanje, jer eto, aranžer te pjesme je rekao kako ide i to onda može ići samo tako i nikako drugačije....
dečki, ta pjesma ima i drugih aranžera.
nevjerojatno je kako ljudi vole ispasti pametniji nego što jesu.
Podržavam sve što si rekao _maestro_!

"Zamaranje" je išlo u džep filozofima.
Zato sam i rekao: pjesma se aranžira onako kako aranžer želi. A ako se to i drugima svidi, pun pogodak.
Naravno da ima jako puno rješenja u aranžmanu. Samo, neki to znaju, a neki ne.
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Reply With Quote
  #20  
Staro 24-02-2007, 10:40
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

@maestro - da ne quotam sad sve što si napisao, drago mi je da sam svojim pretjerivanjem, a posebno riječju "masakriranje" pokrenuo diskusiju. Iako još nisam od dspegelja dobio odgovor kako se osjeća kada se njegov aranžman mijenja (u lošem smislu, ne govorim ovdje o dobrim muzičarima koji znaju što rade, nego o onim drugima)...

Ja sam u svojem postu upravo mislio na ono što si napisao -

Quote:
Originally Posted by _maestro_
a to što kojekakvi paori sviraju kojekako ide njima samima na sramotu, a ne aranžeru.
I naravno da nečiji aranžman nije sveto pismo (npr. "Jesen stiže dunjo moja" - ima verzija koju pjeva Oliver, Dukati, Bogdan (rubato) i svaka je na svoj način dobra i po potrebi sviramo jednu od te tri na gažama), ali ako je neki aranžman stvarno dobro napravljen i čuje se da je to jedna zatvorena cjelina, ne vidim razloga i potrebe da se tu ubacuju neke druge harme...

Zanimljivo da si dosta konzervativan što se tiče tekstova pjesama (sjeti se Vele Luke ), a liberalan što se tiče aranžmana... Ovdje naravno ne govorim o starogradskim, narodnim pjesmama i ostalima za koje postoje razni aranžmani, nego za nove pjesme... Ja se držim one američke "if it ain't broken, don't fix it" - tko sam ja da "ispravljam", "prepravljam", "dorađujem" i "poboljšavam" harmonizaciju neke pjesme nekog uglednog aranžera. Naravno svaka čast onima koji na to tako ne gledaju i do neprepoznatljivosti mijenjaju harmonizaciju.

Nekako mi to dođe kao podcjenjivanje autora glazbe i aranžera, a stavljanje na neki pijedestal nedodirljivosti tekstopisca. Kao - tekst se ne bi smio mijenjati, ali s muzikom radi što hoćeš. Koliko se kreativnih i dobrih rješenja boljih od originala može napraviti s aranžmanom, može se i s tekstom - naravno tko zna...

Evo samo za kraj jedna misao - mislim da bi se kreativnost koju neki ulažu u mijenjanje aranžmana postojećih pjesama s već kvalitetnim aranžmanom mogla mnogo pametnije uložiti u stvaranje novih pjesama gdje bi ta kreativnost i znanje mogla doći do punog izražaja.

P.S. Ova moja frustracija s mijenjanjem harmonizacije je vjerojatno uvjetovana mojom (nezavidnom ) pozicijom kontraša koji mora protiv svoje volje pratiti basistovu harmonizaciju, iako se ne slažem uvijek s njom... Najte kaj zameriti!

EDIT: A ova sloboda u svirci je i razlog zašto ja (a i drugi) volimo gažiranje gdje je sve dozvoljeno... Dok u orkestru ili u klasičnoj glazbi nema improviziranja... Samo ne treba zloupotrebljavati tu slobodu...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 24-02-2007 at 10:42.
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 19:08 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.