Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Tamburaši i bandovi

Closed Thread
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 23-02-2015, 13:39
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno Tamburaški sastav kao gost iznenađenja na svadbi

Pozdrav moji dragi tamburaši!

Tražim tamburaški sastav iz Zagreba ili šire okolice za angažman kao goste iznenađenja na svadbi u rujnu ove godine. Razlog zašto se obraćam javno jest taj što sam još lani u rujnu rezervirao jedan vrhunski tamburaški sastav iz Varaždina, međutim, spletom okolnosti njihovom primašu je otkazao glavni bend za njegov termin svadbe također u rujnu pa je kao jedini slobodan termin za novu organizaciju svoje svadbe ostao baš moj termin. Tu je došlo naravno do kolizije i nerado su mi morali otkazati. Sad, poslao sam upite na dva tamburaška sastava no oba inzistiraju na postavljanju vlastitog razglasa iako je u pitanju svirka u trajanju od 2-2,5 stata (ajmo reć nakon rezanja torte, negdje od 1 - 3 u jutro), odnosno nekoliko setova ovisno o tome kako bi publika reagirala, pri čemu sam jasno dobio dojam da ima takav angažman baš i ne laska jer bi više voljeli nešto u smjeru cjelovečernjeg angažmana, ali glavni bend jer rezerviran i kaparen još lani.

Sad, možda je ne kužim tu poslovnu filozofiju, ali znam da mi prvotni sastav iz Varaždina nije naglasio nužnost bilokakvog razglasa, budući da su nam svirali već na nekoliko svečanosti i pouzdano znam da ga vokalno svi dobro deru pa je njima razglas i suvišan.

Razgovarao sam i s glavnim bendom u vezi tehničke strane organizacije još jednog razglasa i oni tu ne vide nešto neizvedivo, ali opet to zahtijeva dodatnu organizaciju postavljanja instrumenata gdje drugi razglas i mikrofoni stoje sastrane cijelu večer i nagovještavaju još nečiji dolazak i zapravo se taj efekt iznenađenja malo i izgubi. Tu je u pitanju i sama organizacija u dvorani za svadbu.

Ovim putem vas dakle molim za provjerena riješenja, savjete i vaša iskustva u organizaciji dolaska gostujućeg sastava a da se ne inzistira na tom dodatnom razglasu.
Isto tako, ako postoji netko zainteresiran za angažman slobodno mi se neka javi u inbox za detaljnije informacije.

Hvala!
  #2  
Staro 24-02-2015, 11:57
Bumbar's Avatar
Bumbar Bumbar je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Aug 2011
Postovi: 85
Bumbar je na dobrom putu 16
Thumbs up Angažiranje za svadbu

može pp
__________________
uzalud laži prevare....uzalud zamke za medvede....
  #3  
Staro 24-02-2015, 16:49
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

Ja imam ideju !!!!!!!!
Stavi kartonske svirače i ugasi svjetlo i pusti neku tamburašku !!Neće niko skužiti a i đaba bend!!

Moj bend je jednom bio gost iznenađenja u svatovima cca 2 sata sa svojom opremom ali smo bili jako kvalitetno plaćeni!!
Tako da mislim da ti je tu najveća kvaka !!
JBG Plati pa se iznenađuj!!!

No hart filings
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
  #4  
Staro 24-02-2015, 18:01
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vlado basprim Vidi Post
Ja imam ideju !!!!!!!!
Stavi kartonske svirače i ugasi svjetlo i pusti neku tamburašku !!Neće niko skužiti a i đaba bend!!

Moj bend je jednom bio gost iznenađenja u svatovima cca 2 sata sa svojom opremom ali smo bili jako kvalitetno plaćeni!!
Tako da mislim da ti je tu najveća kvaka !!
JBG Plati pa se iznenađuj!!!

No hart filings
Ups, da, zaboravih nekima eksplicitno napisati da ćemo sastav voljan odraditi gažu i platiti, možda čak i "kvalitetno" te da isti neće dobiti nogom u guzicu nakon svirke! Oprostite na nepromišljenosti!

Ispeci pa reci! NHF
  #5  
Staro 25-02-2015, 11:58
BasLukicaPrim's Avatar
BasLukicaPrim BasLukicaPrim je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Feb 2015
Postovi: 10
BasLukicaPrim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by beeman89 Vidi Post
Ups, da, zaboravih nekima eksplicitno napisati da ćemo sastav voljan odraditi gažu i platiti, možda čak i "kvalitetno" te da isti neće dobiti nogom u guzicu nakon svirke! Oprostite na nepromišljenosti!

Ispeci pa reci! NHF
Ako ste zainteresirani možete me dobit na broj telefona 099/3040/159 pa se možemo dogovorit sve
  #6  
Staro 01-03-2015, 21:28
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Sastav angažiran!!

Hvala svima koji su pokazali dobru volju i spremnost za suradnju!

Moderatori, može lock!
Closed Thread

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 10:31 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.