Forums  

Go Back   Forums > Mali oglasi > Instrumenti

Closed Thread
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 29-09-2010, 14:07
kiki.prim1's Avatar
kiki.prim1 kiki.prim1 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 48
kiki.prim1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno Basprim Kudlik

Kudlikov basprim na prodaju, nedavno repariran kod Gilga. Cijena 1100€

Svi upiti na tel. 099-811-5336

http://img521.imageshack.us/i/p3080018.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/p3080020.jpg/

http://img841.imageshack.us/i/p3080022.jpg/

http://img203.imageshack.us/i/p3080021.jpg/

http://img541.imageshack.us/i/p3080023.jpg/

http://img408.imageshack.us/i/p3080025.jpg/
  #2  
Staro 29-09-2010, 20:14
tihi's Avatar
tihi tihi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Nov 2007
Postovi: 153
tihi je na dobrom putu 33
Uobičajeno Kudlik????

Ja mislim da ovo nije vidjelo Kudlika. Mislim da je to samo neko s plota skinio naljepnicu i lupio unutra.
__________________
Tamburu treba voljeti i ponositi se njome, a ona neće ostati dužna.
  #3  
Staro 29-09-2010, 21:30
garavi gez's Avatar
garavi gez garavi gez je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2008
Postovi: 314
garavi gez je na dobrom putu 30
Uobičajeno

I meni se čini...
  #4  
Staro 29-09-2010, 22:33
basdžija's Avatar
basdžija basdžija je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 1,083
basdžija će postati slavan vrlo brzo 88
Uobičajeno

meni to jako liči na onu hiperovu nlo kontru
http://www.hiperdev.com/tambura/01.jpg
ako i nije radila ista ruka onda su krali materijal sa istog kamiona .
  #5  
Staro 29-09-2010, 23:54
kiki.prim1's Avatar
kiki.prim1 kiki.prim1 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 48
kiki.prim1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Tambura je kupljena od cigana prije cca 2-3g... U 4mj. ju je Gilg složio.

Last edited by kiki.prim1; 30-09-2010 at 11:38.
  #6  
Staro 30-09-2010, 08:57
Marko8's Avatar
Marko8 Marko8 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Nov 2008
Postovi: 98
Marko8 je na dobrom putu 13
Uobičajeno

to nije kudlika vidilo u životu svom
  #7  
Staro 30-09-2010, 11:16
Ćosa's Avatar
Ćosa Ćosa je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2008
Postovi: 238
Ćosa je na dobrom putu 13
Uobičajeno

Možda je nekada bio Kudlik pa je popravljana, ne znači da je loša tambura
  #8  
Staro 30-09-2010, 11:35
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

To ti je "Cigo" uvalio nekakav basprim sa naljepnicom Kudlik!!!!
Vidio sam nekoliko takvih tambura u Srbiji i nisu svi bili Kudlikov rad bilo je tu i dr. majstora hehehe!
Ali nema veze ako je tambura dobra ime nije ni bitno i ne zamjeri što malo ulečem
u oglas i sretno sa prodajom !
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
  #9  
Staro 30-09-2010, 11:44
kiki.prim1's Avatar
kiki.prim1 kiki.prim1 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 48
kiki.prim1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Ta tamura nije kupnjena zbog naljepnice u njoj...
  #10  
Staro 30-09-2010, 16:01
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vlado basprim Vidi Post
To ti je "Cigo" uvalio nekakav basprim sa naljepnicom Kudlik!!!!
Vidio sam nekoliko takvih tambura u Srbiji i nisu svi bili Kudlikov rad bilo je tu i dr. majstora hehehe!
Ali nema veze ako je tambura dobra ime nije ni bitno i ne zamjeri što malo ulečem
u oglas i sretno sa prodajom !
Jesi li bas siguran da je neki"cigo"kao sto ti kazes uvalio tu tamburu nekom,to jest da je menjao,recimo,prednju dasku,nestrucno ofarbao,ili falsifikovao nalepnicu itd,itd...Ja sam"cigo" i imam 7 tambura trenutno,za svaku znam ko je majstor,redovno ih odrzavam,poznajem mnoge"cige"koji rade to isto...Cemu to uopstavanje...Da nisi i ti nekad kupio tamburu od nekog"cige"?Mozda si kasnije utvrdio da si je pretplatio ili problemi koje si imao tokom sviranja nisu nestali pa si za to okrivio, naravno, "cigu".Zar nisu mnoge tambure koje su ukradene iz kudova naprasno promenile biografiju i postale od nekog "cige",a usput,naravno,na brzinu i nevesto ofarbane,sa promenjenim rozetama,ukrajanim makazama za ogradu.Svi bi da kupe neku"mrak tamburu,nekog"vidakovica" od "cige",posto,naravno,"cigo"i ne zna sta ima u rukama,a kad utvrde da,ipak nisu kupili bas takvu tamburu,naravno,kriv je"cigo".
Kod ove tambure iz oglasa,koliko ja vidim,jedini problem je oko prednje daske i neuobicajeno sirokih godova,Dakle,ili je tambura tako napravljena zato sto je,recimo, buduci vlasnik tako insistirao ili je majstor,prosto,nesto eksperimentisao.Druga mogucnost,i po meni verovatnija je da je prednja daska pukla pa zamenjena ovom,ne bas kvalitetnom daskom.
  #11  
Staro 30-09-2010, 18:23
Gilg's Avatar
Gilg Gilg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 319
Gilg je na dobrom putu 14
Uobičajeno

Evo da i ja dodam koju.. Došlo je do malog nesporazuma...naime, nismo nikad tvrdili da je basprim Kudlik ali da se netko svojski potrudio da sa oriđiđi kudlika otkine komad leđa sa naljepnicom i stavi u ovaj, to da...jel to bio cigo il netko drugi, manje važno.. Basprim smo kompletno uredili...otvorili, zmenjali grede, pojačanja, cifru, štitnik, novi vrat sa mašinicom te naravno grifta sa ostalim sitnicama.... Tambura radi ko grom, idealna za gaže, derneke i šoranje...tko ju čopi, nebu mu žal
__________________
http://gilg.blog.hr/
http://www.flickr.com/photos/29388654@N02/


Svakoj tamburi jedno jaje snagu daje..


Gosp. M. S. Gilg - Sisak
Javljamo Vam da smo tambure primili 10 IV 1934. u najboljem redu i vrlo smo zadovoljni sa njima pa ćemo i nadalje ostati Vaše mušterije.
Sa štovanjem

Fran Subert
Eysden Ste Bar`ce , Belgie

Last edited by Gilg; 01-10-2010 at 13:12.
  #12  
Staro 30-09-2010, 20:59
kiki.prim1's Avatar
kiki.prim1 kiki.prim1 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 48
kiki.prim1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Evo nadam se da smo riješili stvar! Tambura je odlicna ,a prodajem ju jer nisam basprimas i stoji mi doma!
  #13  
Staro 30-09-2010, 21:03
kiki.prim1's Avatar
kiki.prim1 kiki.prim1 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 48
kiki.prim1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vlado basprim Vidi Post
To ti je "Cigo" uvalio nekakav basprim sa naljepnicom Kudlik!!!!
Vidio sam nekoliko takvih tambura u Srbiji i nisu svi bili Kudlikov rad bilo je tu i dr. majstora hehehe!
Ali nema veze ako je tambura dobra ime nije ni bitno i ne zamjeri što malo ulečem
u oglas i sretno sa prodajom !
Gle na ovom forumu nemaju svi 15 god. da im se uvaljuju tambure pod razno!
Ne patim na Kudlike, Bocane, Torme i takve marke tako da ce mi tesko netko tako sto uvalit
Zivio!
  #14  
Staro 01-10-2010, 11:23
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bratislav Vidi Post
Jesi li bas siguran da je neki"cigo"kao sto ti kazes uvalio tu tamburu nekom,to jest da je menjao,recimo,prednju dasku,nestrucno ofarbao,ili falsifikovao nalepnicu itd,itd...Ja sam"cigo" i imam 7 tambura trenutno,za svaku znam ko je majstor,redovno ih odrzavam,poznajem mnoge"cige"koji rade to isto...Cemu to uopstavanje...Da nisi i ti nekad kupio tamburu od nekog"cige"?Mozda si kasnije utvrdio da si je pretplatio ili problemi koje si imao tokom sviranja nisu nestali pa si za to okrivio, naravno, "cigu".Zar nisu mnoge tambure koje su ukradene iz kudova naprasno promenile biografiju i postale od nekog "cige",a usput,naravno,na brzinu i nevesto ofarbane,sa promenjenim rozetama,ukrajanim makazama za ogradu.Svi bi da kupe neku"mrak tamburu,nekog"vidakovica" od "cige",posto,naravno,"cigo"i ne zna sta ima u rukama,a kad utvrde da,ipak nisu kupili bas takvu tamburu,naravno,kriv je"cigo".
Kod ove tambure iz oglasa,koliko ja vidim,jedini problem je oko prednje daske i neuobicajeno sirokih godova,Dakle,ili je tambura tako napravljena zato sto je,recimo, buduci vlasnik tako insistirao ili je majstor,prosto,nesto eksperimentisao.Druga mogucnost,i po meni verovatnija je da je prednja daska pukla pa zamenjena ovom,ne bas kvalitetnom daskom.
Ako sam te uvrijedio sa ovim "cigo" vjeruj da nisam imao tu namjeru jer sam prepisao to iz kiki.prim1 posta koji je editirao post ! Htio sam samo reči da to nije Kudlik ali ako je tambura dobra ne mora ni biti ali ukoliko netko prodaje instr. trebao bi provjeriti šta prodaje da nebi neki 15-godišnjaci kupili pa kasnije sami sebe šutali nogom u dupe!!!
Bratislave čak smo se trebali nači kad si prodavao zariča i kudlika koji bdv.su 1000% u izvrsnom stanju iako su i tebi uletali u post govorili da je Zaričev basprim šper ili slično.!Žao mi je što nisam došao onaj tvoj Zarič bi mi dobro došao !!!!
Imam naime njegova brata blizanca kod sebe pa da ne fale jedan drugom?? A inače imam puuno prijatelja roma kod kojih dođem u goste i slično tako i oni kod nas pa i zasviramo a bogami i popijemo !!!!!
Nikad mi nitko nije "uvalio" nekakvu patvorenu tamburu iako je bilo pokušaja i to dosta ali samo na priču međutim kad mi je tambura došla u ruke priča se mijenja u stilu ma nije to za tebe i slično i više nije neznam Torma Nego je neko kopirao Tormu i slično! Čak sam doživio da smo u jednom danu gledali isti bas 4 puta četiri čovjeka su ga prodavala samo u vremenskom razmaku od sat dva .No tu ne spadaju ljudi koji s kojima sam ja drugar!
Inače imam i ja preko nekoliko instrumenata i za svakog znam potrebite informacije !
Još jednom isprika što sam uletio u oglas kiki.primu1 a i tebi Bratislave jer nisam imao namjeru vrijeđat a na kraju krajeva i dat če bog vidit čemo se pa i zasvirat i popit pa nije Inđija na kraj sveta .
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
  #15  
Staro 01-10-2010, 11:33
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno Zaboravi reći !

Pa zar nije pisalo na jednom postu da je tambura reparirana u 4 mj kod Gilga i da su tamo rekli da je Kudlik ali je dosta mijenjano !Samo ne mogu nač post ??
Di je bogamu nesto?????

A i na oglasu piše ovo:


Basprim Kudlik
Kudlikov basprim na prodaju, nedavno repariran kod Gilga. Cijena 1100



Ko tu koga ....
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
  #16  
Staro 01-10-2010, 11:38
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Izvini i ti sto sam ja,mozda i preterano,lamentirao na temu,pa se mogao steci utisak da sam nesto posebno uvredliv,prznica ili tako nesto.Veruj mi,ne vredja me to"cigo"ali sam primetio da se ovde na forumu cesto u kontekstu kupoprodaje tambure ta rec spominje u izrazito negativnom kontekstu,pa je moja reakcija bila preterana jer se,ipak,direktno odnosila samo na tvoj post.
Pozdrav,i naravno da si dobrodosao u Indjiju!
  #17  
Staro 01-10-2010, 11:58
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vlado basprim Vidi Post
Ako sam te uvrijedio sa ovim "cigo" vjeruj da nisam imao tu namjeru jer sam prepisao to iz kiki.prim1 posta koji je editirao post ! Htio sam samo reči da to nije Kudlik ali ako je tambura dobra ne mora ni biti ali ukoliko netko prodaje instr. trebao bi provjeriti šta prodaje da nebi neki 15-godišnjaci kupili pa kasnije sami sebe šutali nogom u dupe!!!
Bratislave čak smo se trebali nači kad si prodavao zariča i kudlika koji bdv.su 1000% u izvrsnom stanju iako su i tebi uletali u post govorili da je Zaričev basprim šper ili slično.!Žao mi je što nisam došao onaj tvoj Zarič bi mi dobro došao !!!!
Imam naime njegova brata blizanca kod sebe pa da ne fale jedan drugom?? A inače imam puuno prijatelja roma kod kojih dođem u goste i slično tako i oni kod nas pa i zasviramo a bogami i popijemo !!!!!
Nikad mi nitko nije "uvalio" nekakvu patvorenu tamburu iako je bilo pokušaja i to dosta ali samo na priču međutim kad mi je tambura došla u ruke priča se mijenja u stilu ma nije to za tebe i slično i više nije neznam Torma Nego je neko kopirao Tormu i slično! Čak sam doživio da smo u jednom danu gledali isti bas 4 puta četiri čovjeka su ga prodavala samo u vremenskom razmaku od sat dva .No tu ne spadaju ljudi koji s kojima sam ja drugar!
Inače imam i ja preko nekoliko instrumenata i za svakog znam potrebite informacije !
Još jednom isprika što sam uletio u oglas kiki.primu1 a i tebi Bratislave jer nisam imao namjeru vrijeđat a na kraju krajeva i dat če bog vidit čemo se pa i zasvirat i popit pa nije Inđija na kraj sveta .
Zaboravismo,nekako,na tamburu iz oglasa,pa se i ja izvinjavam prodavcu...A povodom tambure-meni ona izgleda sasvim ok,oblik korpusa,vrat,masina,dakle kompletno,jedino ta prednja daska je sa nekim cudnim godovima...U procenu autenticnosti(da li je Kudlik ili ne)ne bih da ulazim mada(kad vec spominjes moje tambure koje su bile u oglasu)ja sam svog kudlika prodao za 1000 eura a bio je besprekoran tako da mi je ova cena od 1100 malo...hmm...preterana...ali to je stvar prodavca...A zaric je kod mene jos uvek ali nije vise na prodaju posto nisam otisao u Australiju kao sam planirao.
  #18  
Staro 01-10-2010, 12:01
Hiper's Avatar
Hiper Hiper je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Dec 2007
Postovi: 89
Hiper je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Jel to znaci da je i moja tambura kudlikova?

Pa onda mogu tamburu za 1000 eura prodat

NLO tambura ...tako ti sletali po dvoristu XD
__________________
" Jeb..i te dimovi , to ste vi sad izmislili , u moje vrijeme to ni postojalo !"
Kontraš se samo nadovezao :" Pa zar ti nevidiš da ja nemam polja za te dimove ?
Jedva da mi koji mol stane na vrat kontre ! "

-------------------
www.hiperdev.com
-------------------
  #19  
Staro 01-10-2010, 13:13
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hiper Vidi Post
Jel to znaci da je i moja tambura kudlikova?

Pa onda mogu tamburu za 1000 eura prodat

NLO tambura ...tako ti sletali po dvoristu XD
Ehej.Hiperu! Pa tvoji godovi su,ipak, mnogo"znacajniji"...Kao recimo Nil u odnosu na presuseni potok. .. ili recimo...sirok Dunav ravan Srem bi na tvojoj kontri zvucalo bas,onako... siroko...

Last edited by bratislav; 01-10-2010 at 13:21.
  #20  
Staro 01-10-2010, 18:27
Hiper's Avatar
Hiper Hiper je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Dec 2007
Postovi: 89
Hiper je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bratislav Vidi Post
Ehej.Hiperu! Pa tvoji godovi su,ipak, mnogo"znacajniji"...Kao recimo Nil u odnosu na presuseni potok. .. ili recimo...sirok Dunav ravan Srem bi na tvojoj kontri zvucalo bas,onako... siroko...
Očeš da kupiš bratko? jeftino dam samo da prodam ... a dobra tambura ...
__________________
" Jeb..i te dimovi , to ste vi sad izmislili , u moje vrijeme to ni postojalo !"
Kontraš se samo nadovezao :" Pa zar ti nevidiš da ja nemam polja za te dimove ?
Jedva da mi koji mol stane na vrat kontre ! "

-------------------
www.hiperdev.com
-------------------
Closed Thread


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 17:10 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.