View Single Post
  #38  
Staro 30-03-2011, 00:06
danijel29's Avatar
danijel29 danijel29 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Feb 2011
Postovi: 31
danijel29 je na dobrom putu 20
Uobičajeno

ma nije kod "nas" bolje po tom pitanju, bez moba ko da ne postojis, pa onda fejs (sad su mi se s posla poceli kaciti po njemu, a ne smijes odbit, odmah krecu pitanja kao, u cemu je problem?). ali postoji odredeno vrijeme kada namjerno iskljucim mobitel, neku dozu privatnosti moram imati, jebemu, nisam robot, ako ne mogu na miru u 3 u noci svirati a da mi ne zazvoni onda jebajiga. tako da, kada idem na koncert ili gazu, smeta mi, ne treba mi a da nekom zivot ovisi o tome dali cu se ja sada javiti na mob, izabrao je krivi trenutak

zato sam se toliko zakacio za taj stimer. moj bubnjar je "ponosni" vlasnik iphona i milijardu aplikacija, pa em mi pokazuje pa moram glumiti zainteresiranost (jelte, bubnjari su cudne biljke i lako se uvrijede) em, stalno nesta drk... po njemu, em vidim da je zivcan kada ga netko zove a on svira, em mi na probi smeta kada pocne sve titrati u pol pjesme pa moramo prekinuti jer eto mora se bas sada javiti nekome, ko da mu zivot o tome ovisi, em ga cuva i pazi jer je to iphone... namjerno imam krntiju od 10 eura, mos je umakat u vino, pivo, sutati ju, ali radi

pitanje 1) sta radite kada se stimate a onda vas neko zove i prekine vam stimanje? (ili se pozivi tada iskljuce kada koristis aplikaciju)? nemam smartphone pa pitam
pitanje 2) sta uopce znaci "JOKS"???
__________________
www.zlocinikazna.com

www.myspace.com/zlocinikazna

Mama, mama, sto je to transvestit??? - Eno ti tata, pitaj nju!!!

Last edited by danijel29; 30-03-2011 at 00:10.
Reply With Quote