Tema: Mikrofon
View Single Post
  #47  
Staro 13-09-2007, 14:39
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Što se monitoringa sa slušalicama tiče, jel' imaš kakvih iskustava s time. Čuo sam da je to super, ali i da su profi "in-ear" sluške jako skupe. Naravno vjerojatno ima i jeftinijih varijanti, ali ne toliko kvalitetnih. Pa ako može par riječi o tome, ovako iz vlastitog iskustva.

Koju miksetu s ugrađenim efektima bi preporučio (a da nije preskupa, naravno )... Vidim da Svita ima Dynacord Powermate 1600.... Ili je možda jeftinija opcija mikseta bez efekata i neki efekt-procesor sa strane...?
cuj, ne volim pricat o stvarima s kojima nemam iskustva... tak da pisem samo ono s cim sam upoznat, s cime sam se susretao i sto sam koristio... pa tako i in ear monitoring... zakon stvar! posebno kad sviram bubanj. ja sam za svoje dao 600kn. sonyjeve... al sam vidio i quadro za 60kn u pevcu. nisam probavao, vjerovatno su smeće, al za monitoring ce pasat...

a mix... pazi, dinakord je miks koji je bio standard na ovim područjima unazad 30 godina...
a sta bi ti preporucio... hm. koliko novaca je u pitanju? za recimo 4000 mozes dobit peveya koji radi za popi...t dobro, puno bolje od dinakorda (citaj manje "plastike" puca van)
iako, najbolja solucija je uzet aktivne kutije (Mekije ili HK ili KV2audio) i dobar Mekijev mix... al bajice, to i kosta...
po pitanju vanjskog tj. rack efekta, standard je Alessis MicroVerb... ljepi mali analogni reverbic koji radi svoj posao... ili ak nisi pri parama uzet Behringerov vokal procesor... (nisam siguran kak se tocno zove... mislim da je VIRTUALIZER PRO DSP2024)
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote