View Single Post
  #29  
Staro 02-05-2010, 11:50
IvanZU IvanZU je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,699
IvanZU je na dobrom putu 47
Uobičajeno Regule

...ovo je sad tak kak je, meni je to ok, mada mislim da ako se odma postavi slika i cijena da sigurno nećemo doć do nekog falsifikatora, što je meni osobno zanimljivije, nego da znam ko šta prodaje, za koliko itd. zaboli me mauna, činjenica je da smo dosad imali neke naznake putem oglasa o kojim ljudima bi se moglo raditi, a sad nemamo ni naznake, nit će ih bit
..nek prodaje ko šta oće, a sigurno da se neće bacit atomska bomba na čoveka koji se stttttrogo baš ne pridržava pravila, neko možda ne zna cijene, neko nema fotić il ne ume u tehniku, neko je zamoljen od nekog drugog da postavi oglas itd. Pošto se za većinu forumaša zna tko stoji iza nicka, normalno da za mene takvi ljudi ne spadaju u kategoriju preprodavača ma kolko god instrumenata prodavali, npr. ako artist prodaje sve tambure iz dnevnog boravka, normalno da se neće branit čovjeku da stavi kolko god oće slika i sl. al ako neko prodaje tamburu od smokve sa torminom naljepnicom a nick mu je "ovo mi je prvi post" onda je u redu da se reagira, mada na taj način gubimo trag, što je eto, bar meni zanimljivije nego ta tambura od smokve npr
...mali oglasi su mali, veliki su veliki, srednji su srednji a tamburaški ovakvi:
-mladi tamburaš, dvadest i koja godina, uredan, ne puši, ne pije, ne jebe, rado bi prodao tamburu i promjenio način života!


EDIT

...a da se nadovežem, na par postova iznad, ono je oriđ kudlik, a pojam "originalnog stanja" izgleda da markos malo drugačije tumači, (zato pazite šta pišete, treba pisat; korišten, a ako je prodavač pošten može i ubacit; korišten, ali ne sa baš prevelikom pažnjom). Što se mene tiče radije bi dao za "takvo stanje" pare, a ne da mi neko prodaje Kudlika sa promjenjenom prednjom pločom i pravi se blesav da je sve oriđiđi ili on nema pojma ko je to radio.
Reply With Quote