View Single Post
  #215  
Staro 14-11-2013, 11:25
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Znate ono kak se uvijek netko nađe (najčešće na pratnjama) s hrpom naprintanih lažnih novčanica? E, pa sviramo mi jednom tako pratnju prije par mjeseci i lik ima hrpu lažnih novčanica od "dvjesta" kuna (s tim da na strani di je glava nije Radić nego glava od mladoženje i piše "dvjesta Maria" jer se, jel', mladoženja zove Mario). I tako oni "kite" tambure s tom lovom (btw, nitko nas nije okitio s pravom lovom tak da ono, al' ok) i na kraju mi imali hrpu tih lažnih novčanica i dok smo se s autom vozili po Gorici nekam prema mladenki mi se sjetili "dobre ideje" zajebavat ljude i bacat novce iz auta i umirali od smijeha dok smo vidli staro i mlado, muško i žensko kako veselo trči za tim "novcima" i kad skuže da nisu pravi razočarano ili frustrirano reagiraju... Možda malo zločesto s naše strane, ali kaj sad, malo zajebancije nikome ne škodi, a i ti ljudi su bar na par sekundi bili sretni kaj su "našli 200 kn".

Uglavnom poanta je - novci ne padaju s neba/iz auta tako da ako vidite da ih netko baca iz auta, vjerojatno vas zajebava.
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote