View Single Post
  #52  
Staro 05-11-2009, 13:49
Zlajo's Avatar
Zlajo Zlajo je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 1,201
Zlajo je na dobrom putu 29
Exclamation Stara konzerva...

Ovo se ne odnosi na hrvojev post sa edinom simpa-pjesmicom koja čak ima dosta "težak" tekst, već na neke predhodne postove sa kvaziseksualnim detaljima i sadržajima... Also:

Potaknut ovim predivnim tzv. navodima iliti citatima, sa gađenjem Vam iznosim svoj možda subjektivno prekonzervativan stav prema sve više koliko zapažam trendovskom ovdje prisutnom vokabularu... Ne ulazeći u nekakve duboke frojdovske analize kompleksnosti svekolikog nam članstva u realnom tijeku sadašnjeg vremena sa svim faktorima koji utiču na spomenute subjekte, ujedno uzimajući u obzir potrebu eventualnog naglašavanja nekih vulgarizama sa svrhom da bi pojedinci bolje izrazili svoju trenutnu impresiju, osobno smatram da ne bi trebalo prelaziti određenu granicu dobrog ukusa; odnosno da bi trebalo zadržati koliko-toliko definirani kulturni nivo uzimajući u obzir javnu prirodu ovog našeg tamburaškog dvorišta... Iako takva granica u ovom našem vidu konverzacije nije strogo definirana (direktno) već ovisi o pojedincima, dajem prijedlog o razmatranju i takve opcije kojom bismo npr. psovke, vulgarizme, prostote svake vrste itd. na neki način barem ograničili bilo u vidu neke opomene ili upute o takvom stilu pisanja. Uvijek sam za dozu zdrave zahebancije, ali zar je teško npr. izostaviti neka slova i/ili ih zamijeniti nekim simbolićem ili sl.? Osobno mi je ružno vidjeti (u pisanom obliku), a još više čuti kojekakve koitalno-sočne detalje posebno u slučaju kad je auditorij tako brojan... Smatram da bi se svaki pojedinac trebao orijentirati prema onoj: -ne čini ništa što ne bi želio sutradan vidjeti kod svoje djece... U tom stilu... Možda Vam je ovaj osvrt prekonzervativan, ali ja izražavam samo svoje dobronamjerno razmišljanje...
__________________
Život bez glazbe je zabluda
Friedrich Nietzsche
Reply With Quote