View Single Post
  #6  
Staro 11-03-2010, 19:57
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by andrej Vidi Post
...nije velika razlika izmedju prostitutke i gazera (gdje i sam spadam), oba prodaju dio svoje duse za novce...
oprosti, ovo moram komentirati..nije prvi put da vidjam ovakvu usporedbu..cisto cu sad reci svoje stajaliste, naravno da se drugi ne moraju sloziti sa tim..ja ne prodajem nikakvu dusu za pare, na 99,9% svirki sam totalno bezdusan i mislima miljama daleko..druga je stvar sto vecina nas nauci raditi svojevrsni multitasking pa ljudima koji nas slusaju i koji nas placaju izgleda da smo mi 100% unutra i da dajemo sve od sebe ne bi li im u tom trenutku razgalili dusu i uzeli ono malo novaca sto imaju..ponavljam, pricam u svoje ime..mozda je nekome tesko unesti se u svirku a dusevno biti negdje drugdje..ja ni ne kazem da je to dobro i da to gost ne vidi, ali me iskreno zaboli qrac..smatram da sam u ovih nekoliko godina sto sviram gaze naucio jako dobro glumiti zainteresiranost za svirku, za gosta i njegove probleme..

s druge strane, kad u onih 0,1% svirki (pricam o gazama) i dajem "dusu" onda nema tih para koje to mogu platiti..mozda zvuci isklisejizirano, ali tada mi nema vece nagrade osim iskrenog zadovoljstva covjeka koji slusa i mog vlastitog..ali za tako nesto se treba pogoditi prava ekipa, i sviracka i slusalacka..
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote