View Single Post
  #40  
Staro 11-11-2010, 09:58
KDL KDL je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 455
KDL je na dobrom putu 36
Uobičajeno Što se tiče...

Svatko ima svoje mišljenje, i razloge ZA, i PROTIV vezano za ovu temu!!!
Iako sam također kao, vjerujem, puno vas ovdje na forumu počeo jako rano (kada danas razmišljam-prerano) svirati, gažirati po kojekavim mjestima, danas mi nije žao, jer sam u to dao sve što imam, i danas na moju sreću (ili nažalost) od toga živim, kao i moja supruga i dva mala mugera!!! Dakako da nije bilo lako ni meni, a još manje mojim roditeljima u toj fazi mog života, no ja sam odabrao taj put i tu sam gdje sam!
Ono što želim reći je to da osobno nebi volio da mi sinovi u tim godinama (ako uopće budu zainteresirani za glazbu), sviraju po birtijama do neko doba noći, i da se tamo natežu sa kojekakvim nadobudnim likovima, i na kraju da moraju svirati kojekakav šund od glazbe za parsto kuna - iako poštujem i one koji u tome vide svoju zadovoljštinu-jer sam i ja to prošao!!!
A, ako već pokažu afinitet prema glazbi, dat' ću sve od sebe da ih navedem na pravi putu, da se glazbeno obrazuju nevezano za (glazbeni) smjer, i da danas-sutra ako bude moguće žive od glazbe na ljepši način, da ne moraju (kao ja) subotom svirati svatove, i misliti hoće li ovaj mjesec biti dvije, tri, ili pet gaža da bi pregurao mjesec!!!
Za sve ostale (eventualne) angažmane odlučivat' ćemo (naravno, kada za to dođe vrijeme) na "kućnom savjetu"!!!
Reply With Quote