Tema: MATA
View Single Post
  #11  
Staro 23-01-2011, 19:52
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by tiishaa Vidi Post
Ne morate se liječiti na ljudima ako nemate note, ili ako ih imate a ne želite ih podijeliti s drugima. Ljudi imaju ljudsko pravo na neznanje, pa tako i da zatraže pomoć
Na ovakvim temama mi se uvijek vrti po glavi jedno, jel želite pokazati koliko ste sposobni pa vam ne trebaju note ili ste frustrirani što nemate note :P
Sad sam se nasekiro
rođo, ti si zabrij'o do jajca... istina je da nitko nema note za ove cicibane jer nikomu nisu trebale. dobro Pero veli, ako su toliko netalentirani da ne mogu skinuti pjesmu ušesima i toliko lijeni da ne mogu nabadati po sibeliusu i metodom pokušaja i pogreške došli do nekih rezultata, onda možda ne bi trebali svirati. jednako tako ja ne prtljam po elektrotehničkom forumu da mi netko objasni kako se elektronika popravlja; nemam o tom pojma i lijen sam naučiti, a i nikad me to nije zanimalo; kad mi nešto rikne, zovem majstora.

ako ne shvaćaš što hoću reći, onda lijepo sjedi, uzmi sibelius ili finale i od sumraka do zore piši note za "3 sam dana kukuruze brala" i slične prigodne.

lp
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Reply With Quote