View Single Post
  #30  
Staro 01-01-2012, 14:28
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
moje primjedbe se odnose isključivo na plakat, a imam blagi dojam da ti spominješ nekakva drugačija neslaganja i negativne komentare na druge aspekte ove priče.
od tih drugih neslaganja se izričito ograđujem.... podržavam ovu akciju 100% i mislim da je to lijepa gesta kolega prema patosu i prema tamburanju općenito.
Točno tako, podržavamo vjerujem svi mi koji se aktivno bavimo tamburom, i nadamo se pozitivnom ishodu ovog iskoraka u tamburaškom pogledu.
No međutim, iz onog drugog kruga ljudi, koji se ne bave tamburanjem, bilo je pojedinih komentara koji bi se realno gledajući mogli uzeti u obzir kao normalnu reakciju, i to od onih koji su školovali svoju djecu iz vlastitog budžeta a takvih je jako puno, pa nadalje od samog karaktera koncerta koji nikako ne može biti humanitarni, što si ti maestro spomenuo, itd...

Upravo radi toga što smo ja i Patos, kako ga ovdje zovemo, dobri kolege i ne bih htio širiti takve priče, jer osobno podržavam ovu akciju, koju su ipak organizirali njegovi prijatelji tamburaši, prema tome također se ograđujem od toga.

No nažalost mi smo takav narod, i ne gledamo svi jednako... Toga je uvijek bilo i biti će...
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote