View Single Post
  #1  
Staro 12-12-2014, 10:34
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno UPOZORENJE !!!

Već neko vrijeme Slavonijom hara jedan prevarant koji vreba samo tamburaše i na neki način je nekim tamburašima uspio na prevaru ozet određene svote novca !
Jučer sam i ja bio u kontaktu sa istim likom ali nisam se dao zavesti!!
Cijela priča ide ovako :

"Nazove na telefon čovjek koji se predstavi kao Međugorac Ivica iz Osijeka te je njegovo pitanje da li je sastav slobodan za gažu i naravno pita cijenu na vaš odgovor o cijeni nekoliko trenutaka šuti.Nakon toga prodaje priču kako mu je baš vaš bend najbolji koji je ikad slušao i diže sam cijenu gaže za duplo kroz priču kako on cijeni kvalitetu i rad te smatra da treba takvima platiti i više ali ne definira točno datum gaže nego samo vrijeme fešte ! Vrijeme fešte je uvijek ovakvo od 11 sati pa do cca 17 sati nakon toga pita dali slučajno neki član benda radi da bi saznao da li u bendu ima nezaposlenih , nakon saznanja da li je netko iz benda nezaposlen on automatski nudi posao jednome u svojoj "FIRMI" koja se bavi distribucijom nekakvih proizvoda po Slavoniji i treba mu odgovoran vozač I NARAVNO SVIRAČI MU NAJBOLJE PAŠU JER SE PUNO VOZE I IMAJU CESTE U NOGAMA. Nakon toga istom kandidatu nudi plaču od 4200 kn i stalan posao ali kad ima gažu bez problema dobije slobodno jer on kao voli pomagati sviračima !!Međutim on dogovori sastanak sa kandidatom i sve mu to obeća ali caka je u tome da on kaže kandidatu da iako če ga zaposliti u svojoj firmi koja je zastupnik nekakve Belgijske VELIKE FIRME nema smisla da on plati troškove za nekakve papire nego kandidat i naravno traži novce i to uvijek 900 kn !!Nakon što mu kandidat da pare on odlazi sa porukom da se sutra čuju i da več sutra počinje raditi !!!!!!!!
No nakon toga ni od posla ni od novaca nema više ništa !!
Zanimljivo je da u razgovoru prevaranta sa vama da on zna najsitnije detalje o članovima drugih bendova od onih malo poznatih bendova do onih koji su na vrhu estrade ( od imena, nadimaka, bračnog stanja ,godina starosti ,mjesta gdje žive čak se po priči i druži sa neznam Bogdanom ,Dikama Dukatima , Lolama itd) Na taj način je uzeo novce mnogim sviračima i naravno nikad nije nikog zaposlio !!!!Mene je jučer zvao i tek nakon 15 min razgovora sam skužio da je to taj lik o kom su oštečeni pričali meni i vjerujte mi da je lik premazan svim mastima i jako ga je teško skužiti!! Naravno u današnje vrijeme kad je situacija takva kakva je ljudi su spremni na sve za dobar posao ???I on to jaaaaaako koristi !!
Slučaj je prijavljen i policiji tako da je sad sve u njihovim rukama ali mislim da mu ne mogu ništa dokazat pa se bojim da če on operirati i dalje jer uvijek ima kandidata !!!Zasad je operirao po mojim saznanjima po Slavoniji no nije isključeno da neće proširiti tržište i na druge djelove Hrvatske !!
Mislim da luta bespućima interneta i vjerovatno je i član ovog foruma i razni h sličnih grupa na facebooku i tako dalje !!

Dječaci oprez i ako idete na razgovor za posao idite u grupi sa motkama u ruki!!




Naravno širite ovo dalje da nebi bilo još prevara !!!!!!!!!!
Treba stati prevarantu na rep !!!!!!!

E da mislim čak da i nisam postavio post na dobrom mjestu ali namjera je bitna !!!
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!

Last edited by Vlado basprim; 12-12-2014 at 12:18.
Reply With Quote