View Single Post
  #46  
Staro 09-05-2013, 10:04
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

Hej dino995

!!Nemoj samo da netko vidi šta sam ti napisao sad !!
Ma samo crne boje za kapije i staru penzlu te par zamaha istom keficom lijevo, desno,pravo,krivo i eto ga stari prim restauriran ??
A majstor koji je napravio tamburu nije ni bitan .Tako je nažalost u ovom slučaju!!!

Malo se šalim ali zar nisi napisao u nekom od starih postova da je ta prima kupljena za neke bijesne pare ??? Po nekom redu trebala je bar da se dotjera kakva je bila u prvobitnom stanju ovako ne liči baš na sebe iako ne možžda sad i bolja ?????????No to nije ni bitno ali po slikama koje si postavio u prvom postu prim je bio u sasvim dobrom stanju sve se dalo popraviti !!!
Jbg svakom majstoru je najlakše reć treba mijenjat to i to i sve pet !!!
Ja sam neke tambure spasio od zaborava a sve su poslije reparacije izgledale poprilično isto kao i prije !!E da zaboravio sam ali su te restauracije KOŠTALEEEEEEE!!!!!! Doduše puno tambura je upropašteno od strane kojekakvih stolara i sl.!

Ja sam imao slično iskustvo sa jednim svojim basprimom (Bocan 70 god specijal!!)) naime posudio sam ga rođaku (početniku da malo svira )dok si ne kupi svoju naravno bila je kod njega godinu dana !!Dobio ju je u savršenom stanju ali boja mu se nije sviđala pa je malo farbo sa nekakim pizdarijama o malo proširio rupu na glasnjači jer kako je on reko :"pa gitara ima veliku rupu pa sam ja to malo popravio"" pas mater
Da nismo rođaci bilo bi i nasilja !!!
Naravno kad sam vidio oma sam mu je OTEO i odnio na sređivanje no to je bila nemoguća misija i tambura je jedva spašena (izgledom) ali tonski upropaštena !!! Nakon toga sam ju opet poklonio istom rođaku ali za 1000 i kusur dojč marki !!
Ovaj kusur je bio popravak iste!!!
I iz ovoga sam izvukao pouku !!!!!
Nadam se da češ i ti!!
Živio!!!!
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote