View Single Post
  #25  
Staro 05-08-2013, 09:18
klas klas je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 1,710
klas je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by klas Vidi Post
imam samo jednu želju a ta je da nikada ne prestanem svirati...
jasno je i meni a i svima koji se bave sviranjem da s godinama opada količina svirki,ne zbog manje potražnje nego zbog obiteljskih ili poslovnih obaveza ili možda treći razlog.....
nemam baš neki dugački svirački staž ( oko 10-tak godina ), trenutno sam student, sviranjem plačam to studiranje i sve druge troškove......ali tko zna što će se dogoditi kada jednog dana završim taj faks....tko zna gdje ču naći posao.......
na sviranje prvenstveno gledam kao svoj najdraži način zabave od kojeg imam višestruke koristi.......
nadam se da ću u sviračku mirovinu ,ako već do toga mora doći, ići nakon što budem obilježio 50 godina svog sviranja na tamburi
...yebote...prošlo više od 4 godine kako sam tamburu zadnji put u rukama držao....
..i baš se dogodiloi ono o čemu sam pričao prije 6 godina..obitelj,posao..preseljenje...sve mi se dogodilo....

..koliko mi nekad nedostaje sviranje sam Bog zna....kako kaže jedna pjesma..." od života sve mi uzmite..samo dušu nemojte...."jer može se i bez sestre i bez brata, ale bez duše čovjek ne može..."
..kakav god svirač bio...mislim da me tambura obilježila zauvijek..i fali mi...
Reply With Quote