View Single Post
  #33  
Staro 26-11-2006, 19:07
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

ja znam od prvog dana da je moja tambura došla iz popovače. pitao sam kocku o čemu se radi i on je rekao da je to napravljeno od njegovog materijala i da je prodano mimo njegovog znanja, ali da će on to riješiti. tamburu sam kupio od poduške koji me je isprva uvjerio u ovo što brljo tvrdi.

kad je iskočio vrat na tamburi, jer ju je taj vaš majstor koji ima 6 banki a nitko za njega nikad nije čuo loše sastavio, kocka je riješio problem. ne znam kako, možda ju je vratio u popovaču na doradu

popovača daleko? od zagreba 50 km autoputom. prije stignem u popovaču nego u buševec. jak ričkovićev argument. zbog te udaljenosti valjda nikad niko nije čuo za njega dok se kocka nije pojavio. do županje je 300 km od zagreba, pa svi znamo za franića. sremska mitrovica je još dalje, preko granice...

čičkovu tamburu sam vidio kod kocke, a ne u popovači.

i na kraju, nido, nisi ga pitao ništa konkretno za majstora zorana gojmerca iz zagreba? ne znam iz čega to proizlazi da nisu ničije kalfe ili pomoćnici ili učenici... ili si to prešutio. ili su oni prešutili...

edit: hrvoje, napisao si u prvoj rečenici da nećeš patetizirati, a u drugoj spominješ nekakav "najteži i najznačajniji" post na cijelom forumu. čudni su ti kriteriji za značajno.

ja ću i dalje s kockom rješavati stvari oko nabavke i popravka instrumenata.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit

Last edited by _maestro_; 26-11-2006 at 19:14.
Reply With Quote