View Single Post
  #5  
Staro 09-01-2007, 23:52
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Evo i naša jedna "zgoda" s kašnjenjem na svirku, u ovom slučaju nastup jednog KUD-a za koji smo tada svirali... Fakat smo se žurili i htjeli stići na vrijeme (imali smo prije neku gažu ili pratnju), ali smo se pogubili po međimurskim selima (ne znam di je bio nastup, mislim Đelekovec) i Dolinar je popizdio, više nije mogao čekati i krenuo on s harmonikom cijelu koreografiju kad evo nas... Uletavamo na stage jedan po jedan bacamo jakne na pozornicu, vadimo tambure iz futrola... Neki ni trzalicu nisu našli pa je uskočio Siniša Cmrk i izvukao od lokalnih tamburaša neku "plastičnjaču" i dao mom basprimašu... Bilo je legendarno, ono jedan po jedan se uključuje u svirku, a publika je odlično prihvatila taj spontani "show" i pljeskom popratila naš dolazak. Poslije nas je Dolinar opral pred publikom i ostavil nas da se iskupimo sa solo nastupom... Mislim da mi je to jedan od najdražih nastupa i jedna od najsrdačnijih i najzahvalnijih publika (pljeskali su baš di treba, pogotovo u "Gajdaškom" kad krene onaj brzi dio ).
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote