Tema: Čelo
View Single Post
  #135  
Staro 18-10-2010, 09:13
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Gorki Vidi Post
Znam da bez vježbe nema ništa,dapače onaj ko nevježba netreba ni svirat. A čelo je najljepša tambura ali kolko je i lijepa za čut, tolko je i teška svirat. Moje je pitanje čisto da vidim mišljenje drugih tamburaša tj starijih iskusnijih kolega. Da mi ko ima i pokazivat,baš i nema.Pokazivalo mi je par ljudi ali jako malo,a nemožeš nikom ni zamjerit kad danas niko nema ni vremena.Tako da sve što sam naučio sam od nekog pokupio ili sam skužio.
Da se nadovežem...-Čelo je duša sastava ali šteta što puno bendova tu dušu nema i neće,zbog znamo kojeg razloga.Ali unatoč tome vidim da se situacija malo popravila kakva je prije bila.
Naravno tvoje je čelo jedno od ljepših kao i što je tonski jako dobro a kao čelista češ nač svoje mjesto u sigurno jednom dobrom bendu ! Naravno da svima treba u bendu čelo ali uvijek se gleda po tome da što manje krmača više napoja jer 5 ljudi u bendu je 5 talova a sve više je" puuuno nas je" što bi rekao jedan stari ČiČa a zna i on i kazat: "kog je to čelo razveselilo ?" hahahahaha
Uglavnom drž se čela i udri !!!!
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote