View Single Post
  #371  
Staro 03-11-2010, 11:10
Sandra's Avatar
Sandra Sandra je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 34
Sandra je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Trisha Vidi Post
hm, ne osjećam se prozvano s Hrvojeve strane ... al, osjećam da moram nešto napisati, već dugo nisam zanimljivo je kad je cura tamburašica, baš zanimljivo ... ako dečko nije tamburaš, prvo se čudom čudi, naravno ... al ne smeta (da, znam, mi ne hodamo po gažama, ne izbivamo cijele noći ... bla bla, ali, šta ćeš prati nas taj neki glas, mislim, sve tamburaše ...) ... a tek kad su i ona i on tamburaši ... ehhh... nekako zvuči idealno ... možda i nije ... ali, ja mislim da je naaajbitnije kakva je osoba s kojoj si u vezi/braku, ne ono čime se bavi, i ako neka žena/muž ne želi prihvatiti da joj/mu bolja polovica svira, ide na gaže ... a Bože moj ... naći će se jednom osoba kojoj to neće smetat ... mada, osobno, ne vidim razlog zašto bi to ikome smetalo, ako postoji povjerenje u vezi/braku ... sviranje ne bi smjelo radit probleme, meni se čini da je problem zapravo nešto sasvim drugo, ne sviranje
eto, moje skromno mišljene u ovaj kasni sat
Evo iz prve ruke. On tamburaš, ona tamburašica, dijete još uvijek traži "onaj pravi instrument". Nije uvijek idealno. Ako je svirka do kasno, i baka ne može čuvati, moraš se s mužem dogovarati tko će čuvati sina a tko će svirati. Kad radi baka-servis sve je super.
__________________
Pametnom savjet nije potreban, budali ne koristi.
Reply With Quote