View Single Post
  #23  
Staro 18-12-2009, 20:27
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Što se tiče ovog nemilog događaja želim samo iznijeti par svojih mišljenja.

Kruni neću reći ništa, jer moje mišljenje zna od prvog dana kada smo stupili u kontakt, ali bih želio iznjeti svoje viđenje bolesnika koji je direktno uključen u ovaj događaj.

Kao što je svima već jasno ova tambura se dugo neće naći u opticaju, a čisto sumnjam da je zbog toga i otuđena.

Prva mišljenja i nadanja su bila usmjerena u pravcu da je tamburu netko slučajno pokupio (od baba iz KUD-a ili nešto slično tome) ne bi bilo prvi puta, međutim kako je vrijeme odmicalo i nitko se nije javio na oglase i zapomaganja, to se nadanje istopilo i pretvorilo u istinu koja je ostavila ružan okus u ustima.
Kako sada vidim stvari, tamburu je mogla otuđiti osoba koja ili jako voli Krunu, pa će navedeni instrument držati na zidu svoje sobe u koju nitko ne ulazi i gdje moze biti intiman s njim, ili (što je vjerojatnije) osoba koja zna što navedeni instrument znači Kruni i koja je htjela ciljano nanjeti bol, te joj sukladno tome prim služi kao instrument osvete prema čovjeku kojeg iznimno mrzi. Isto tako smatram da ne vrijedi potezati nikakve "duboke" veze o kojima priča Darko, jer ovdje ne mogu uroditi plodom. Ipak, prim možeš sakriti u bilo koji ormar (za razliku od automobila), a i mišljenja sam da ako itko zna nešto o trenutku nestanka prima iz svlačionice, to bi svakako bile kolege iz benda traženog pojedinca (pa je sad pitanje kakva je savjest tih kolega? - možda bi njihova savjest prije proradila, ili.....)

No, da više ne iznosim svoje "teorije zavjere", odoh složiti nekakav letak koji bi se mogao proslijediti svim majstorima koje poznamo (ako sam se slučajno zabunio u izradi psihološkog profila zlikovca), te u istom cilju zamoljavam i sve koji su pročitali ovu temu da ukoliko osobno poznaju nekog majstora u svojoj blizini isprintaju slike iz prvog posta i upute se prema majstoru i pokažu mu iste. Pretpostavljam da lopov zasigurno neće zakucati na Jurina, Andrijicina ili Tatićeva vrata, ali kako kažu ljudska glupost nema granica....

A, ako sam ipak bio u pravu pri izradi psihološkog profila, apeliram na savjest mogućih svjedoka ovog događaja da što prije iznesu istinu na vidjelo.


Ako sam previše utušio, ili zakomplicirao, oprostite mi, danas smo imali domjenak u firmi, pa se malo popilo....
__________________
Reply With Quote