Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaški život (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   fax i tambura ?! (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=348)

Domix 31-01-2007 21:12

fax i tambura ?!
 
npr. Ekonomija FAX

stigne li se svirati, učiti i zezati???

Ivso 31-01-2007 21:18

Još nisam dost star da ti mogu dat savjet , al znam dečka koji je završil medicinu u roku , a uz to sviro po gažama i još puuno toga ....

longee 31-01-2007 21:23

Quote:

Originally Posted by Ivso (Post 6842)
Još nisam dost star da ti mogu dat savjet , al znam dečka koji je završil medicinu u roku , a uz to sviro po gažama i još puuno toga ....

Može se sve samo kad se hoće! :top:

Ja sam, recimo, završio četverogodišnji studij za tri i pol godine, a gažama sam si uspio kupiti dva automobila i oba ih razbio :D.

Stigao sam i proputovati cijelu Europu za vrijeme studija.

I uvijek sam osim mojih tamburaša imao bar još jedan rock/heavy band:cool:

:krez:

BTW, diplomirao sam na temu "Hrvatska narodna glazba i glazbala". Nitko nije rekao ni "a" na obrani :krez::D:ples:

Hrvoje 31-01-2007 21:30

E, da, kaj si završio? Znam da si spominjao negdje Filozofski? U kojem gradu i koji smjer?

E meni je žao da nisam više putovao kad sam imao šansu, eh... Tad je bilo vremena, al' nije bilo love... :rolleyes:

Nadam se da ću što prije i ja postati jedan od tamburaša s diplomom, da ne bi krivo mislili, nije me tamburanje kočilo u studiju, nego sad zbog posla nemam baš vremena za učenje pa nikako da položim taj "final exam"...

Al' definitivno se može kombinirati fax, svirke i zezanje... :top:

longee 31-01-2007 22:11

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 6846)
E, da, kaj si završio? Znam da si spominjao negdje Filozofski? U kojem gradu i koji smjer?

E meni je žao da nisam više putovao kad sam imao šansu, eh... Tad je bilo vremena, al' nije bilo love... :rolleyes:

Nadam se da ću što prije i ja postati jedan od tamburaša s diplomom, da ne bi krivo mislili, nije me tamburanje kočilo u studiju, nego sad zbog posla nemam baš vremena za učenje pa nikako da položim taj "final exam"...

Al' definitivno se može kombinirati fax, svirke i zezanje... :top:

Svršio sam za Učitelja razredne nastave (podsmjer-tamburaši :D)na (tada) Filozofskom fakultetu u Puli (danas Visoka učiteljska). Dipl. učitelj, Vama na usluzi ;).

Jedini koji je polagao Glazbenu kulturu kao ogledno predavanje s gitarom. Ja mislim i prvi i jedini :krez:, a poslije su mi klinci visjeli po rukama cijeli Veliki Odmor :cool::ples::D

Hrvoje 31-01-2007 22:13

Ma da? Ti si učo? Zakon! :top: Jesi radio ikad u struci, osim na praksi?

longee 31-01-2007 22:17

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 6865)
Ma da? Ti si učo? Zakon! :top: Jesi radio ikad u struci, osim na praksi?

Osim na praksi, ispitima i jednoj zamjeni (doduše, mijenjao sam učiteljicu Glazbenog :cool:, i to suprugu Francija Blaškovića iz Gori Ussi Winnetou, Arinku Segando Blašković :ples::cool:), nisam. Iz poznatih razloga, nisam si mogao dopustiti raditi 2 mjeseca godišnje po zamjenama, bez perspektive stalnoga posla. Jednostavno, previše nas ima. A babetine neće u mirovinu. Sucks bigtime :down:

:bonk:

_maestro_ 31-01-2007 23:12

daleko je veći problem raditi puno radno vrijeme i svirati gaže.

profesor 01-02-2007 00:06

Quote:

Originally Posted by _maestro_ (Post 6923)
daleko je veći problem raditi puno radno vrijeme i svirati gaže.

Oni koji moraju i to, tjeraju kako znaju :( :) :cool:

M@rko 01-02-2007 00:44

ja stignem i svirati i učiti, ali jedan pavaroti ne stigne ni učiti, ni svirati

stucz 01-02-2007 00:47

Ja sam moral zbog faksa i doosta vremena trosenog na probe (tj, sami dolazak i
odlazk na probe) odustati od sviranja u bendu. Nije problem "polagati ispite" i svirati, nego drzati prosjek o kojem ti ovisi stipendija (i sve ostalo) i svirati!
Kad cujem temu : faks + tambura = najezim se
Da nebude sve tak crno ja sam konstantno zamjena i sviram kad sam god doma... (vikendom) :ples:

jaksa 01-02-2007 01:56

ekonomija itambura
 
ja studiram, Ekonomiju, i vrlo aktivno sviram, bez problema, jest da ću s malo produžit faks, al ima vemena....

m@lji 01-02-2007 07:16

STROJARSTVO i tambura
 
Ja sam eto pri kraju s 3. semestrom i sve kolokviro :D :D .
Kako vas vecina veli, sve se stigne.:top:
Ucim prek tjedna u Zagrebu u domu, jer prek vikenda uvjek neka gaza, cesto uleti i preko tjedna. Jedino mi zao sto nema nis probi :( .
A jebiga, takav je zivot nas student+svirach-a! :krez: :krez:

BAJA 01-02-2007 08:25

Ja isto studiram, jest da me malo svirka koči jer sviramo svaku nedjelju pa mi je nedjelja ponedjeljak, ali ko ga jebe...završit ću ga!!!!

tko kaže da se ne stigne laže, jer mi je i prvi učitelj( neznam koju titulu da mu dam) a i drugi završio fax!!:D :D jeli tako?

stucz 01-02-2007 12:24

3 semestar? kak je prosla terma? A cuj, svako nekak kombinira, meni je to malo bilo zajeb, al opet to su moje komodacije... sam sam si krif :bonk:

m@lji 01-02-2007 14:38

Quote:

Originally Posted by stucz (Post 7004)
3 semestar? kak je prosla terma? A cuj, svako nekak kombinira, meni je to malo bilo zajeb, al opet to su moje komodacije... sam sam si krif :bonk:

Prosel sam oba kolokvija, 09.02. imam trejti.
Vidim da nisam samo ja sa strojarstva.:D :D
Sretno na faxu :top:

jovica 01-02-2007 17:23

Quote:

Originally Posted by jaksa (Post 6984)
ja studiram, Ekonomiju, i vrlo aktivno sviram, bez problema, jest da ću s malo produžit faks, al ima vemena....

e bok.ak ces ga malo produzit,znaci da i nije bas sve u redu.ocito ima neki problem.

stucz 02-02-2007 15:17

Quote:

Originally Posted by m@lji (Post 7019)
Prosel sam oba kolokvija, 09.02. imam trejti.
Vidim da nisam samo ja sa strojarstva.:D :D
Sretno na faxu :top:

Svaka cast, tak treba! Vjerujm da smo se sreli na hodniku negde al ko bi to znal... :krez: Fala ti lijepa i sretno i tebi! inace, koji si smjer?

_maestro_ 02-02-2007 15:22

ajte vi strojari u FSB klub, pa se tamo dogovorite oko kolokvija i ispita.
:)
dopuna, da ne mislite da ozbiljno prigovaram... pokušajte sastaviti FSBend "Šarafi" :D , možda uleti koja svirka povodom promocija, a možete i uskladiti obaveze na faxu. :top:
pozz kolege...

Hrvoje 11-11-2010 14:25

Evo, da i ovu temu dignem iz mrtvih... Kol'ko ima tamburaša (i tamburašica) na ovom forumu koji ujedno i studiraju i kak im to ide jedno s drugim?

Za one koji ne znaju, ja sam diplomiral engleski i češki na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Uspješni sam predstavnik i sudionik Vladinog programa "S faksa na burzu"... :down::(:rolleyes:


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 06:13 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.