Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaški život (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Smiješna strana svirke (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=269)

BAJA 22-02-2007 00:49

Quote:

Originally Posted by Trabi (Post 9547)
Eeee, zato ekipa ima više tambura.
Tambura-gažerica je glasna tambura osrednje kvalitete kojoj se svašta u njenom tužnom životu dogodi.
Pa i pijani gosti...
Al onda uzmeš 1000€ kad je sje...

objasni ovo basistima:D

Trabi 22-02-2007 05:27

Quote:

Originally Posted by BAJA (Post 9554)
objasni ovo basistima:D

I ja sam taj.
Sve je isto, samo je cijena nešto veća.:top:
Ipak je velik...:krez:
Mislim na bas.:krez:

Mery 22-02-2007 06:28

Quote:

Originally Posted by Trisha (Post 9425)
Naša basistica razvaljuje štok i vrata na sobi di imamo probe, a basu još ništa nije, za divno čudo, mada, i ovako je u koma stanju ... jel tako Mery? :) ;)

:D evo jučer baš odvalih komad komode! Kontrašica, niš za zameriti!!!

stucz 22-02-2007 10:21

Ma dobro kaj je majstor bil miroljubiv i popravil (zamjenil) dasku o svojem trosku...
Covjek se na takvim dogodovstinama nauci pameti pa se ja sad drzim po strani i na sigurnoj udaljenosti od "takvih" ljudi (takve odma prepoznas :down: ).

Inace, nasa glavna fora je kad na gazu dodjemo s mojom Opel Corsom, iz koje izlaze basista, kontras, harmonikas (svi kruuuupni) i izvlace svoje instrumente iz gepeka... A Corsa ima 3-ja vrata... pa da vidis smjeha i nevjerice :ples: :krez: :krez: :o :o

Trisha 22-02-2007 10:51

Quote:

Originally Posted by Mery (Post 9567)
:D evo jučer baš odvalih komad komode! Kontrašica, niš za zameriti!!!

Hmmm, pazi da danas ne odvališ i ostatak :D bude nas Željkić sterali van i di bumo onda probe imale?!?! na sajmištu? možda kaj i zaradimo ... :D

Mery 22-02-2007 12:01

Quote:

Originally Posted by stucz
Inace, nasa glavna fora je kad na gazu dodjemo s mojom Opel Corsom, iz koje izlaze basista, kontras, harmonikas (svi kruuuupni) i izvlace svoje instrumente iz gepeka... A Corsa ima 3-ja vrata... pa da vidis smjeha i nevjerice :ples: :krez: :krez: :o :o

Golf jedinica:vozač primaš, suvozačica managerica; na zadnjem sjedištu tog auta: kontraš, basistica, bračista, basista i bas!!!! Uglavnom, mix bendova:)...:krez:

stucz 22-02-2007 13:23

Quote:

Originally Posted by Mery (Post 9581)
Golf jedinica:vozač primaš, suvozačica managerica; na zadnjem sjedištu tog auta: kontraš, basistica, bračista, basista i bas!!!! Uglavnom, mix bendova:)...:krez:

hehe, svaka cast! Ovo samo dokazuje da je dobra volja jaca od svega! :top:

Trisha 22-02-2007 13:32

Quote:

Originally Posted by stucz (Post 9583)
hehe, svaka cast! Ovo samo dokazuje da je dobra volja jaca od svega! :top:

A šta se sve nagura u žutog! iliti citroen saxo ... ajme meni ... tj. kolko nas se sve ugura plus instrumenti u bunkeru ... ništa nije nemoguće kad se hoće :D

stucz 22-02-2007 13:46

To ja svak istina! Kad se ekipa smjesti u takav "autic" i veselo prema festi/gazi, ma nema ljepsega... Jedino kaj se nama znalo dogoditi je da smo lutali dok bi nasli to svoje odrediste... Nasi zagorski bregi su nemilosrdni kad je transport u pitanju: iz šuma pa u jarak, pa nema putokaza... sve su to cari! lol

BAJA 22-02-2007 14:43

Quote:

Originally Posted by Trabi (Post 9566)
I ja sam taj.
Sve je isto, samo je cijena nešto veća.:top:
Ipak je velik...:krez:
Mislim na bas.:krez:

Znam! buraz od denisa?:krez:
Imat dva dobra basa je već luksuz:D

Trabi 22-02-2007 14:57

Quote:

Originally Posted by BAJA (Post 9591)
Znam! buraz od denisa?:krez:

Jok.
Buraz je buraz od mene.:krez: :krez: :bonk: :bonk: :krez: :krez:

rodjo 22-02-2007 22:15

Quote:

Originally Posted by Mery (Post 9581)
Golf jedinica:vozač primaš, suvozačica managerica; na zadnjem sjedištu tog auta: kontraš, basistica, bračista, basista i bas!!!! Uglavnom, mix bendova:)...:krez:

Renaul 4 GTL ; 5 svirača s tamburama i berda na krovu....zima `97....

sviraczs 22-02-2007 22:53

Quote:

Originally Posted by rodjo (Post 9625)
Renaul 4 GTL ; 5 svirača s tamburama i berda na krovu....zima `97....

renol 4 TL, 5 sviraca,sve tambure i bas unutra!!!ljeto '97

_maestro_ 22-02-2007 23:03

Quote:

Originally Posted by rodjo
Renaul 4 GTL ; 5 svirača s tamburama i berda na krovu....zima `97....

Quote:

Originally Posted by sviraczs (Post 9632)
renol 4 TL, 5 sviraca,sve tambure i bas unutra!!!ljeto '97

šta je vas sve hrvoje razvozio sa svojim renaultom 4???? :krez:

edit: škoda favorit 136L, 5 svirača (debeli sitni sati) sve tambure i mikseta od 40kg. proljeće 97

Hrvoje 22-02-2007 23:06

Quote:

Originally Posted by sviraczs (Post 9632)
renol 4 TL, 5 sviraca,sve tambure i bas unutra!!!ljeto '97

Pa kaj stane bas unutra? Ja još nisam izvodio takve ekshibicije... :krez: Nekako mi se čini da ne stane full-size berda u njega... A kako ste stali petorica unutra, bas i tambure to mi stvarno nije jasno... :eek: :top: :hail:

Trabi 22-02-2007 23:43

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 9641)
A kako ste stali petorica unutra, bas i tambure to mi stvarno nije jasno... :eek: :top: :hail:

Imam neki feeling da su stali jednako kao i 4 čopca, bas + sve tambure u Trabanta.:krez: :krez: :krez:
Pa na pratnju udaljenu samo 60km.:bonk: :bonk: :bonk:

Svitac 23-02-2007 07:34

Prije nekih 10-ak godina mi smo se redovito furali u plavom golfu jedinici (zvali smo ga plava ptica - a kako drugačije :krez: ).
Nas 5 plus bas i sve ostale tambure unutra. :ples:
Al to su bile najzanimljivije vožnje. :D

jozo-begesar 23-02-2007 07:52

Ja sam jednom na svirku išao u fići. U autu smo bila nas dvojica, bas i sve tambure. Pola vrata od basa je virilo van kroz prozor, tako da je bila jako velika mogućnost da bas nastrada(ali nije). Sve u svemu jedna jako zanimljiva vožnja.Niakad više ju ne ponavljam

Svitac 23-02-2007 08:27

Quote:

Originally Posted by jozo_begesar (Post 9671)
Ja sam jednom na svirku išao u fići. U autu smo bila nas dvojica, bas i sve tambure. Pola vrata od basa je virilo van kroz prozor, tako da je bila jako velika mogućnost da bas nastrada(ali nije). Sve u svemu jedna jako zanimljiva vožnja.

Kad već spominjete fićeke, prije dosta godina, u Vrbovcu su bili dosta popularni među tamburašima.
Basist (Romeo) je imao jednog bijelog na kojem je izbacio suvozačko sjedalo kako bi stao cijeli bas unutra, a pod je bio toliko trul da je jednom prilikom propao i počeo strugati po asfaltu. :D
Basprimaš (Mafa) je isto imao jednog fiću, kojeg smo, tokom jedne probe orkestra odvukli i zaglavili između dva drva tako da ga nije mogao pomaknuti ni naprijed ni nazad. :krez:

BAJA 23-02-2007 10:29

Quote:

Originally Posted by jozo_begesar (Post 9671)
Ja sam jednom na svirku išao u fići. U autu smo bila nas dvojica, bas i sve tambure. Pola vrata od basa je virilo van kroz prozor, tako da je bila jako velika mogućnost da bas nastrada(ali nije). Sve u svemu jedna jako zanimljiva vožnja.

Kad malo pogledaš, danas su auti puno veći nego prije 15-20. i više god. da ne govorim da danas skoro svak ima auto, a pojedini bendovi i vlastite kombije!


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 00:10 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.