Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaški život (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Dosada (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=106)

gazy 09-10-2006 15:10

Dosada
 
Ajd pišite nešto,dosadno je.

zOnZi 09-10-2006 15:23

Quote:

Ajd pišite nešto,dosadno je.
Evo pošto mene dugo nije bilo na forumu, imah problema s kantom od kompjutera, čisto da se javim...Pozdrav cicku i georgesu...i adminu ofkorzzz!!!
:D :D

Evil Dick 09-10-2006 15:24

Hehe.. pa di si Gazo, sta ima, pista mi je reko da je bio maloprije vidim da ga nema vise... dosadno je i meni, nemam bas nista pametno radit trenutno.. Di si ti?

gazy 09-10-2006 15:49

Na faksu,nešto čekam pa mi je dosadno.

Evil Dick 09-10-2006 15:54

Aaaaa faks.. i ja sam danas nesto obavljao na faksu, guzve za popizdit.. ti sigurno zensku neku cekas, one uvijek kasne :D

gazy 09-10-2006 15:56

Ma vraga,imam predstavu naveče,a otpale su mi neke probe i to,de si ti?

Evil Dick 09-10-2006 16:02

Ma u varazdinu, bio na faksu, sad se dosadujem tu u stanu i tako, nista posebno.. cuo sam se maloprije s tretom, dogovaramo se da idemo na bogdana u subotu, ako ulovis vremena ajde s nama, pista bi valjda isto isao, za sesu i jakeca jos neznam, ali idemo garant.. moglo bi bit zanimljivo, hehe

gazy 09-10-2006 16:05

Još ne znam gdje ću bit,čut ćemo se.

Evil Dick 09-10-2006 16:09

ok.. ajd uzivaj, sretno na nastupu onda danas, ja odoh nesto vecerati, lagano sam vec gladan, pozdrav pa se cujemo!!

Ivso 09-10-2006 19:46

Di je Bogdan u subotu?

Evil Dick 09-10-2006 19:56

u vili garic u podgaricu, to je tamo negdje kod garesnice.. a i pise ti to negdje pod temom zvonko bogdan vec ;)

BAJA 28-10-2006 18:03

Drugovi i kolege svirači, odoh se spremat, jer u osam sviram gažu u "našoj" kvartovskoj birtiji!:D
Najjače mi je u kvartu svirat cca 300m od kuće, samo zato jer mi je blizu kuća pa se možemo i naderat, a sviramo svojoj ekipi i svi su poznati:ples: :ples: ...a runde samo dolaze:D :D :D :ples:
Ujedno je i bavaria party, jer je pivo po 8kn!!!
tko hoće neka dođe-sesvetska sela(od sesveta prema dugom selu) birc LA Vita s početkom u osam, ali jebo muziku koja ne kasni pa ćemo mi počet u devet:D :D

Hrvoje 17-11-2006 21:29

I tako ja ostadoh sam na forumu, petak navečer... Ljudi su vani, tulumare, cugaju, sviraju... A ja na poslu... Gorke li sudbine... :( Al' kaj se može... 'Ko radi ne boji se gladi... :top: I tako dugo u noć...

Hrvoje 25-11-2006 23:37

Ajme, nešto nam je zamro forum... To su oni dani u godini... Više se svira, manje se surfa (a i na poslu puno zovu korisnici pa nemam tol'ko "praznog hoda" za baljezganje po forumu :rolleyes: )... Nadam se da će se malo oživiti...

Hrvoje 16-12-2006 21:45

Opet nekako osjećam "u zraku" nekakvo zatišje na forumu... Nekako mi se čini (bar po broju gostiju i registriranih korisnika) da ljudi dolaze ovamo malo čitati teme bez ikakve namjere da se malo uključe ili pokrenu neku novu temu. Sad ne znam što je tome razlog... Ali definitivno nije dobro za budućnost ovog foruma i diskusija na njemu. Pretpostavljam, ne, SIGURAN sam da svatko ima svoje zanimljivo mišljenje, priču, anegdotu, doživljaj, stav, pitanje, odgovor na razne teme i pitanja vezana za tamburu i tamburašku glazbu. Pa zato nemojte biti sebični i podijelite to što imate s drugima... Na dobrobit svih.

Jebote sad sam k'o Sanja Doležal i onaj njen talk-show "Sanja" - "Imate priču? Dođite k nama." :D :bonk:

longee 17-12-2006 14:58

Quote:

Originally Posted by Hrvoje
Opet nekako osjećam "u zraku" nekakvo zatišje na forumu... Nekako mi se čini (bar po broju gostiju i registriranih korisnika) da ljudi dolaze ovamo malo čitati teme bez ikakve namjere da se malo uključe ili pokrenu neku novu temu. Sad ne znam što je tome razlog... Ali definitivno nije dobro za budućnost ovog foruma i diskusija na njemu. Pretpostavljam, ne, SIGURAN sam da svatko ima svoje zanimljivo mišljenje, priču, anegdotu, doživljaj, stav, pitanje, odgovor na razne teme i pitanja vezana za tamburu i tamburašku glazbu. Pa zato nemojte biti sebični i podijelite to što imate s drugima... Na dobrobit svih.

Jebote sad sam k'o Sanja Doležal i onaj njen talk-show "Sanja" - "Imate priču? Dođite k nama." :D :bonk:

Možda ljudi nemaju vremena ;)

Hrvoje 17-12-2006 15:08

Ma kaj nemaju vremena, "vise" tu na forumu po par sati a niti da bi jednu jedinu riječ napisali ili se bar, reda i pristojnosti radi, predstavili... :rolleyes:

Ne kužim koja je fora doć na forum, registrirat se, ulogirat se i onda niti jedan post postati... Nemam pojma, možda ljudi ne kuže da mogu čitat forum i bez da se registriraju...

Petar 17-12-2006 15:45

Da, Hrvoje, ali imaš i dodatnih funkcija tj. mogućnosti kad si registriran korisnik. Znaš na kaj mislim?

longee 17-12-2006 18:14

A gle, meni nije fora ništa napisati, ali možda drugima jest. Meni je fora drobiti do iznemoglosti :D što neki već znaju, ali još se suzdržavam budući sam nov član. :bonk:

Hrvoje 17-12-2006 18:24

Nadam se da ćeš se uskoro opustiti i osloboditi pa da zajedno drobimo do iznemoglosti... :D :top:


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 23:09 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.