Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaški život (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Smiješna strana svirke (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=269)

Trisha 06-02-2007 19:32

..i di i kad idete obavljat nuždu ... :D

chico 09-02-2007 03:52

O.K. zaboraviš tamburu......ali mi kao trojka krenemo na gažu sa jednim autom,potpuno trijezni,ničim izazvani pređemo 20 km,popijemo cugu prije svirke.krenemo svirat i vidimo da su kontra i harmonika tu ali da smo zaboravili bas!!!!

BAJA 09-02-2007 12:26

Quote:

Originally Posted by chico (Post 7826)
O.K. zaboraviš tamburu......ali mi kao trojka krenemo na gažu sa jednim autom,potpuno trijezni,ničim izazvani pređemo 20 km,popijemo cugu prije svirke.krenemo svirat i vidimo da su kontra i harmonika tu ali da smo zaboravili bas!!!!

BAS?!!??:bonk: Aj k0ntru ili prim, ali bas? ovo još nisam čuo:krez: :D

_maestro_ 09-02-2007 12:35

kad sam svirkio sa sitnim satima, zaboravio sam dovesti bas na svirku.
svirali smo u zagrebu prethodnu svirku i bas je ostao kod mene u garaži, a dečki su otišli kući u novsku.
nakon par dana imali smo svirku u sisku na koju su dečki stigli iz novske, a ja iz zagreba sa svojom kontrom. tamo sam shvatio da mi nešto fali... :krez:
nije više bilo vremena da se vratim po bas, pa smo ga posudili iz sisačkog kud-a.
prošla mi je priča: "ahm, ja sam iz zagrebačkog igk, pa takva i takva stvar, znate..."
sisački kud se isto zove igk, pa su posudili bas zagrebačkom imenjaku. ;)

chico 09-02-2007 12:51

Quote:

Originally Posted by BAJA (Post 7828)
BAS?!!??:bonk: Aj k0ntru ili prim, ali bas? ovo još nisam čuo:krez: :D

pazi ovo;ništa nam nije falilo ni u autu,a išli smo sa golfom!!!!

chico 10-02-2007 16:47

VaŽno Upozorenje
 
Na dužoj turneji&gaži NIPOŠTO ne spavati sa Hedonistom u istom krevetu
..bili ste upozoreni......

hedonist 10-02-2007 16:52

Quote:

Originally Posted by chico (Post 7968)
Na dužoj turneji&gaži NIPOŠTO ne spavati sa Hedonistom u istom krevetu
..bili ste upozoreni......

Ma sta u krevetu,ni u istoj sobi se ne preporuca...:top:
Znas da ja imam tanak san i da se lako budim,a onda se svasta moze dogoditi hehe...

chico 11-02-2007 14:25

ti imaš lagani san????:bonk: :bonk: :bonk:
ja bi to prije nazvao erotskim mjesečarenjem uz pomoć C2H5OH:D
ali nema veze ,šetnja oko apartmana dobro mi je došla za vitku mi liniju....:krez:

_maestro_ 11-02-2007 18:58

evo, jedna pričica sa svirke... imena su prešućena.
svirao sam na moru s bendom koji je imao prilično jebežljivog primaša. taj mladić je skakao na sve što se micalo.
tako je palo koketiranje s jednom gospođom, njemicom i sve je bilo ok dok njezin muž nije nešto posumnjao. međutim, primaš je bio snalažljiv dečko i sumnjičavom mužu pokazao na basistinu ženu (komada :top: ) koja je došla u posjetu mužu na gaži, par dana na moru i tako to...
nijemac je odmjerio gospođu basiste i pristao na ponudu za zamjenu partnera.
primaš je odmah zbrisao negdje sa njemicom, a nijemac se nonšalantno dogegao do našeg stola, sjeo kraj gospoje-od-basa i diskretno krenuo u akciju... hehe... katastrofa. :krez:

kad je zagustilo, odveo sam dijete tog njemačkog para, dječaka od nekih 8-9 godina na sladoled, da ne gleda tatinu katastrofu i ne zapitkuje gdje je mama.

basista i primaš su poslije valjda riješili između sebe problem. :bonk: :bonk: :sad:

Ivso 20-02-2007 23:59

Nije sa svirke nego sa današnje probe. Ukratko , basist zapne za štok od vrata i puče glava na pola (basu); zapravo puko je onaj ukras na glavi... A najbolje , tom basu je to drugi put da je osto bez glave.. Na gostovanju u Vinkovcima dotična osoba (uljudni domaćin) je uzela bas iz busa da ga unese prostoriju za probu i na neku foru...odeee

Trisha 21-02-2007 00:03

Naša basistica razvaljuje štok i vrata na sobi di imamo probe, a basu još ništa nije, za divno čudo, mada, i ovako je u koma stanju ... jel tako Mery? :) ;)

Ivso 21-02-2007 00:06

A ovaj bas je sam po sebi kanta... Majstor je neki Proskornjak (?)

Trisha 21-02-2007 00:15

eh, jesi ti vidio bas na kojem naša basistica svira?!?! prastari bas, nepoznatog autora, al stavrno je koma .... otpisan iz glazbene i dan nama na korištenje ... moš' mislit kakav je ... :bonk:

Ivso 21-02-2007 00:16

Ista stvar i s našim... A kaj ćeš...

Trisha 21-02-2007 00:18

Ma, bitno da ima na čemu svirat, tj. da mi možemo imat probe, na svirke ga ne nosimo, jedino u gorice i takve stvari ... ako bude para i mogućnosti, naći će se već nešto.

stucz 21-02-2007 17:07

hehe, strasno... nema gorega nek kad se neke instrumentu dogodi... i to novom...
Imali smo svirku u nekoj zagorskoj kleti i jedna zgodna cura :bonk: se odlucila isprobati svoje BUBNJACKE sposobnosti na mojem 4 tjedna starom basu. Ja uljudno zamolim i objasnim da to nije za to, al onda udri i ne slusa... maknuo ja berdu sa strane i mislim si sve ok. Drugi dan otvorim ja futrolu i vidim prednja daska pukla... :sad: :sad: :sad: :sad:
Da, ovo bi vjerojatno islo pod kategoriju "Tuzna strana svirke"...

BAJA 21-02-2007 22:18

Quote:

Originally Posted by stucz (Post 9508)
hehe, strasno... nema gorega nek kad se neke instrumentu dogodi... i to novom...
Imali smo svirku u nekoj zagorskoj kleti i jedna zgodna cura :bonk: se odlucila isprobati svoje BUBNJACKE sposobnosti na mojem 4 tjedna starom basu. Ja uljudno zamolim i objasnim da to nije za to, al onda udri i ne slusa... maknuo ja berdu sa strane i mislim si sve ok. Drugi dan otvorim ja futrolu i vidim prednja daska pukla... :sad: :sad: :sad: :sad:
Da, ovo bi vjerojatno islo pod kategoriju "Tuzna strana svirke"...

Joooj :bonk: :bonk: ako nešto mrzim to je kad netko odari od gostiju po basu!! odmah bi mu vratio po čelu! jedan je basista to i napravio, nakon što ga je fino zamolio da ne udara

Ivso 21-02-2007 22:36

Quote:

Originally Posted by BAJA (Post 9527)
Joooj :bonk: :bonk: ako nešto mrzim to je kad netko odari od gostiju po basu!! odmah bi mu vratio po čelu! jedan je basista to i napravio, nakon što ga je fino zamolio da ne udara

I treba.. J*beš pijane budale, meni tambura vrijedi više od njegovih 200kn za sve je ona meni. Ma da baci i 1000 evra...

Trabi 21-02-2007 23:59

Quote:

Originally Posted by Ivso (Post 9529)
I treba.. J*beš pijane budale, meni tambura vrijedi više od njegovih 200kn za sve je ona meni. Ma da baci i 1000 evra...

Eeee, zato ekipa ima više tambura.
Tambura-gažerica je glasna tambura osrednje kvalitete kojoj se svašta u njenom tužnom životu dogodi.
Pa i pijani gosti...
Al onda uzmeš 1000€ kad je sje...

Ivso 22-02-2007 00:09

Imam i ja dvije tambure... Al mi je ova "lošija" za gaže draža od one bolje, ljepše ...


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 11:53 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.