Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaši i bandovi (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Savski Valovi (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=1572)

Hrvoje 24-10-2006 19:50

Savski Valovi
 
Evo, možda je malo glupo čestitati sam svojem bendu rođendan, ali eto... Ponosan sam što sam već sedam godina (biblijska simbolika broja 7 i te spike, Isus sigurno više zna o tome ;)) član ovog benda i nadam se da ćemo još dugo svirati i pjevati zajedno!

SRETAN ROĐENDAN VALOVI! :)

P.S. Pitanje za ostale bendove, jel' slavite isto svoje godišnjice? Mi smo za naš rođendan uzeli datum prve zajedničke probe... A ujedno je taj datum i datum rođenja jednog našeg člana pa i njemu želim sretan rođendan...

P.P.S. Tehnički nije danas, već sutra, al' večeras je fešta i moram ić pa nažalost ne mogu odgovarati na sve ove teme koje su nastale od kad sam zadnji put bio na forumu, al' valjda će biti vremena sutra na poslu... ;)

Ivso 24-10-2006 22:30

Sretan rođendan !!!

danicam 24-10-2006 22:45

sve najbolje
 
sve najbolje :D :D i nastavite u svom radu :cool:

_maestro_ 25-10-2006 00:42

Quote:

Originally Posted by Hrvoje
Pitanje za ostale bendove, jel' slavite isto svoje godišnjice?

hm ja zaboravim i na svoj rođendan... jedino ženin ne smijem :D

bio sam na obilježavanju 10 godišnjice bagatela benda, kao njihova česta zamjena, u restoranu gdje su svirali prvu gažu. ispočetka je bilo ok, al je poslije jedan tip, isto povremeni svirač u tom bendu, sve pokvario...
ima nas raznih, a ima ih i svakakvih.

čestitke dunavs.. pardon, savskim valovima :cool:

saky 25-10-2006 00:47

volovi moji ;) sve najbolje zelim..napijte se i u moje ime..zivjeli! :)

Hrvoje 25-10-2006 11:49

Hvala svima na čestitkama! :)

Uf, al' danas puno zovu, nemam vremena za postanje...:(

BAJA 25-10-2006 17:25

evo i od mene želje da što više svirate, i da su vam gaže po ukusu

SRETAN ROĐENDAN

mi smo svi počeli u isto vrijeme svirat u kud-u tako da ni ne znamo kad nam je bila prva svirka, tako ni datum rođendana

Hrvoje 29-11-2006 19:51

Update!
 
Evo da ne otvaram novi thread samo da obznanim da sam napravio update naše stranice... Evo copy/paste...

29/11/2006 - Pozdrav! Na stranicu sam dodao čak tri još ovdje neobjavljene studijske snimke Savskih Valova i raznih zanimljivih solista. Bliži se Božić i zato sam odlučio postaviti dvije lijepe božićne pjesme - jednu poznatu "Svim na zemlji" - koju pjeva Radek Brodarec i jednu manje poznatu, ali zanimljivu i svakako vrijednu slušanja koja se zove "Priča pastirčeta iz Betlehema" - izvode Ivica Pepelko, Renata Kos, ŽVG Kajda i Oktet Kaj (za sada naš rekord po broju izvođača u jednoj pjesmi koju smo snimili ;o))

Osim toga dodao sam i par slika s koncerta "Pjesma i tambura 2006." koji se održao 26.9. u Lisinskom i pjesmu "Ja imam uspomenu staru" koju smo snimili s kantautorom Rajkom Suhodolčanom za taj festival.

Uživajte!

Bilo bi lijepo da malo navratite, upišete nešto u knjigu dojmova i tako...

Hrvoje 08-12-2006 23:01

E jeste neki... Nitko se nije upisao u knjigu dojmova, a sumnjam da ste navratili i na stranicu... :sad2:

EDIT: A mog'o sam stavit i link :D

www.savskivalovi.go.to

Hrvoje 14-01-2007 14:19

Evo odnedavno i bannera za naš sajt u mojem potpisu. Kliknite na sličicu i doći ćete na naš sajt.

Hrvoje 27-01-2007 14:50

Hehe, banner iz potpisa je nestao, ali je stranica obnovljena... Uploadao sam i neke clipove na youtube pa ak' vas zanima navratite na www.savskivalovi.go.to

Domix 28-01-2007 14:05

Pa sretan vam rođendan :-D Želim vam puno svirki... I ovako lijepih clipova :-D

profesor 28-01-2007 14:27

Sretan Rođendan:top:

Hrvoje 28-01-2007 19:01

Hvala dečki na čestitkama (evo da ne ispadnem pi..... :D ), iako je bio prije par mjeseci (25.10.), a pošto ne želim gomilati teme u ovu temu tu i tamo nabacim komentar kada obnovim naš site...

Hrvoje 08-06-2007 00:54

Interview
 
Prije par tjedana bili smo u hrvatskom selu u Mađarskoj - Koljnofu... Tom prilikom sam dao i jedan intervju za tamošnji radio (emisija "Dalekozor - tjedni hrvatski magazin"), taj dio počinje oko 18:50 (mm:ss) - http://www.hrvati.hu/media/20070523.mp3

http://www.hrvati.hu/media/index.php

Primijetio sam da (pre)često koristim poštapalicu "znači"... Znači (:krez:) moram na to pripaziti u budućim medijskim istupima... :bonk:

EDIT: Evo uhvatila me žuta minuta pa sam iš'o preslušat i prebrojat... Za oko 3,5 minute kolko je trajao interview ja sam rekao "znači" 38 (tridesetiosam) puta!!!:eek: :rolleyes: :bonk: Koji sam ja pacijent! :bonk: :krez: Fakat nemam pojma kaj mi je bilo, zakaj mi je svaka druga riječ bila "znači"... Definitivno mi bolje ide pisana komunikacija... Ma to je sve kriv naš šef koji inače daje sve intervjue, al' sad je prebacio "vrući krumpir" meni i ja onako nepripremljen uletio i počeo "znači ovo, znači ono"... :bonk:

Hrvoje 10-06-2007 21:31

Update 10.6.
 
"10/6/2007 - U ovoj obnovi naše stranice glavna je novost što su za skidanje postavljene sve četiri pjesme s kojima smo nastupili na festivalu "Pjesma i tambura 2007." koji je održan od 1. do 3.6. u Oroslavju. Posebno bih istaknuo našu pjesmu "Tri muži" za koju je glazbu napisao naš prijatelj Stjepan Fanjek, stihove je napisala gospođa Biserka Rožanković, a aranžman je djelo Danijela Rožankovića (naš primaš i šef sastava, tekst je napisala njegova majka). Osim te pjesme nastupili smo i s "Kajdama" ("Kam to vrijeme tak leti"), s Ivom Ranogajec ("Čežnja") i Laurom i Nonetom Osti Jarej ("Najdrakša ljubav ostaneš mi ti") - to je bila naša prva suradnja s tom mladom pjevačicom i ta pjesma je nagrađena 3. nagradom stručnog žirija.

Osim ovih pjesama, postavio sam i linkove na neke stare/nove video isječke s našeg nastupa u "Narodnom veselju" na Z1."


www.savskivalovi.go.to

Hrvoje 25-10-2007 22:41

Evo i osmog roćkasa... Pa sretan (nam) rođendan! :ples:

Ivso 25-10-2007 23:07

Pa sretan vam rođendan !

hrvoje111 25-10-2007 23:35

sretan rodjendan!
 
Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 27627)
Evo i osmog roćkasa... Pa sretan (nam) rođendan! :ples:

..sretan vam rodjendan Savski valovi!!Mozda jednog dana budete "tamburaski cunami"......

tamish 25-10-2007 23:41

rođus...
 
...:top:sa srećom!!!


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 08:19 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.